صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

رئيس رسانه ملي در سيزدهمين نشست انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل

رئيس رسانه ملي در سيزدهمين نشست انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل


رئيس‌رسانه‌ملي در جمع دانشجويان: رهبري، بالاترين پشتوانه و حامي تشكل‌هاي دانشجويي براي انجام وظايف انقلابي آنان است.ه گزارش روابط عمومي رسانه ملي؛ مهندس ضرغامي در اولين روز از نشست سيزدهم انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل در دانشگاه صنعتي شريف كه سخنان صريحش با چاشني طنز، فضاي شاد و مفرحي را بر نشست حاكم كرده بود با بيان اينكه رهنمودهاي صريح و مصداقي رهبري بايد پياده سازي شود اظهار داشت: گروه‌هاي دانشجوئي مي بايست اين رهنمودها را بطور دقيق آناليز كرده و چارچوب‌هاي رفتاري مناسب آن را طراحي كنند.
 رئيس سازمان صدا و سيما يكي از اشكالات بزرگ در مديريت امروز جامعه نگاه بخشي دستگاه‌ها به حوزه ماموريت خود دانست و يادآورشد: دانشجويان در مهمترين مسائل كشور بايد دستگاه‌ها را به هم نزديك كنند و از موضع فراقوه‌اي مطالبات خود را از آنان مطرح كنند.
 رئيس رسانه ملي با بيان اينكه خوشبختانه امروز عموم تشكل‌هاي دانشجويي مستقل عمل مي‌كنند و در مقايسه با سال‌هاي اول انقلاب از استقلال راي قابل توجهي برخوردار هستند خاطرنشان كرد اين تشكلها بايد از موضوعات جزئي ارتفاع گرفته و پرچمدار حركت‌هاي بزرگ ملي باشند.مهندس ضرغامي با اشاره به فتنه 88، روش استدلالي و عقلاني در برابر شبه افكنان را به تنهايي كارساز ندانست و تحليل لايه‌هاي دروني و علل مخالف افراد را نيز ضروري خواند.
 رئيس سازمان صداوسيما رسانه ملي را متعلق به آحاد ملت خواند و گفت: نظرات تند و افراطي از هر طرف كه باشد در رسانه ملي جاي ندارد و بر ما وظيفه است كه سليقه‌‌ها را محترم بشماريم و عقيده خودمان را محور ندانيم.
 وي با بيان اينكه در رسانه ملي صدها مجري حرفه‌اي و موفق انجام وظيفه مي‌كنند افزود: آشنايي با موضوع تخصصي، توان مديريت گفتگو؛ اعتقاد به نظام و تبعيت از سياست‌هاي كلان رسانه ملي كه برگرفته از سياست‌ها و اصول حاكم بر نظام است، شروط اصلي صلاحيت مجريان است.
 مهندس ضرغامي صداوسيما را دستگاهي انقلابي خواند كه مديران آن در تمامي سطوح جزو ارزشي‌ترين نيروها و بسياري از آنان جزو ايثارگران هستند. سازماني كه ديدگاه‌ افراد متدين و انقلابي زودتر از هر ديدگاه ديگری به بدنه آن منتقل مي‌شود.

 

  1391/06/13
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.