صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

سومین کنفرانس مدیریت اجرایی مهرماه امسال برگزار می‌شود

سومین کنفرانس مدیریت اجرایی مهرماه امسال برگزار می‌شودسومین کنفرانس مدیریت اجرایی به همت موسسه مدیران جوان پویا و با همکاری دانشگاه تهران، انجمن مدیریت اجرایی ایران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ۲۴ و ۲۵ مهر برگزار می‌شود. ذبیح‌الله زارع دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: کنفرانس مدیریت اجرایی که به صورت سالانه برگزار می‌شود، بزرگ‌ترین گردهمایی استادان، پژوهشگران و مدیران در حوزه مدیریت اجرایی در ایران به شمار می‌رود.

وی با اشاره به حضور سیدمهدی الوانی چهره ماندگار مدیریت کشور به عنوان دبیر سومین کنفرانس مدیریت اجرایی، اظهار داشت: جایگاه مدیریت اجرایی به عنوان ابزاری کارآمد و بین رشته‌ای و همچنین ظرفیت‌های بالقوه و نیاز کار‌شناسان و مدیران کشور برای توسعه و ترویج دستاوردهای علمی در این حوزه، از ضرورت‌های برگزاری این کنفرانس است.

زارع هدف از برگزاری کنفرانس مدیریت اجرایی را ارایه آخرین مباحث تحقیقاتی و نظری، افزایش آگاهی، بینش و کسب مهارت‌های لازم در زمینه‌های برنامه‌ریزی، رهبری و نوآوری عنوان کرد و افزود: سومین کنفرانس مدیریت اجرایی علاوه بر اهداف دوره‌های پیشین، با محوریت رهبری کسب و کارهای آینده برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی، تبیین جایگاه و نقش مدیریت اجرایی در پیشبرد اسناد فرادست ملی را از جمله محورهای برگزاری این کنفرانس دانست و گفت: «آینده نگاری و مدیریت آینده»، «مدیریت تکنولوژی، نوآوری و تحقیق و توسعه» و «مدیران آینده و شایستگی‌ها» محورهای اصلی این کنفرانس است.

وی همچنین ادامه داد: «مدیریت اقتصاد سازمان در سازمان‌های آینده»، «مدیریت استراتژیک و رهبری تحول»، «رهبری سرمایه‌های انسانی»، «تولید ملی و تجاری سازی ایده‌ها» و «مدیریت اجرایی و نقش‌آفرینی در سیاست‌های اقتصادی کلان کشور» از دیگر محورهای سومین کنفرانس مدیریت اجرایی است.

بر اساس این گزارش، سومین کنفرانس مدیریت اجرایی به همت موسسه مدیران جوان پویا و با همکاری دانشگاه تهران، انجمن مدیریت اجرایی ایران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران 24 و 25 مهرماه در سالن همایش‌های اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از محورهای سومین کنفرانس مدیریت اجرایی و همچنین نحوه و مهلت ارسال مقالات به سایت http://www.embaconference.com مراجعه کنند.
 
  1391/06/20
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.