صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری نشست خبری ششمين اجلاس مجمع عمومی اتحاديه راديو و تلويزيون‌های اسلامی

برگزاری نشست خبری ششمين اجلاس مجمع عمومی اتحاديه راديو و تلويزيون‌های اسلامی


 نشست خبری ششمين اجلاس مجمع عمومی اتحاديه راديو و تلويزيون‌های اسلامی امروز، 27 شهريورماه، در محل سالن اجتماعات اين اتحاديه در تهران برگزار می‌شود. نشست خبری ششمين اجلاس مجمع عمومی اتحاديه راديو و تلويزيون‌های اسلامی با حضور كريميان، دبيركل اتحاديه و دبير و سخنگوی اجلاس از ساعت 11 امروز، دوشنبه در محل سالن اجتماعات اتحاديه راديو و تلويزيون‌های اسلامی واقع در خيابان حضرت وليعصر(عج)، بالاتر از خيابان شهيد بهشتی، كوچه دل‌افروز، شماره 30 برگزار می‌شود.

بر اساس اين گزارش، ششمين اجلاس مجمع عمومی اتحاديه‌ی راديو و تلويزيون‌های اسلامی‌، با شركت شبكه‌ها و مؤسسات عضو از بيش از 30 كشور جهان از روز 3 تا 5 مهرماه در تهران برگزار می‌شود.

در حاشيه اين اجلاس، چهارمين دوره بازار فيلم اسلامی كه در روز 2 مهر افتتاح خواهد شد و اختتاميه جشنواره توليدات راديويی و تلويزيونی اتحاديه كه در 4 مهر شاهد اختتاميه آن خواهيم بود و سومين دوره نمايشگاه فنی تجهيزات و فن‌آوری رسانه‌ای نيز برگزار خواهد شد.

لازم به ذكر است كه اين اجلاس در كنار بررسی آخرين وضعيت منطقه، به‌ويژه در حوزه بيداری اسلامی، مسائل تشكيلاتی مانند بررسی عملكرد 5 ساله اتحاديه و تصويب اولين برنامه 5 ساله اتحاديه را نيز در دستور كار قرار خواهد داشت.

در ضمن، انتخاب اعضای شورای عالی اتحاديه و دبيركل برای دوره جديد نيز از برنامه‌های اين اجلاس خواهد بود.
 
  1391/06/27
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.