صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» برگزار می شود

جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» برگزار می شودجشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مهرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این جشنواره با هدف تبیین نسبت علوم روز با معارف دینی و قرآن کریم، تحقق جنبش نرم افزاری و تولید علم با محوریت قرآن کریم و معارف اهل بیت (ع)، نشر و ترویج معارف قرآنی با زبان علمی و روزآمد و تحقق فضای قرآنی از طریق نهضت قرآن پژوهی بر پا خواهد شد.

جشنواره یادشده در دو بخش آثار مکتوب و الکترونیک و رشته هایی چون مقاله ، شعر، عکس (خبری و گزارش تصویری)، خبر و گزارش، داستان کوتاه و داستانک با موضوعات قرآنی سامان می یابد.

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را تا 27 مهرماه سال جاری به نشانی WWW.QURANFESTIVAL.IR ارسال و برای کسب اطلاع بیشتر به نشانی WWW.ERSHADTEHRAN.IR مراجعه و یا با شماره تلفن 88897415 - 88948581 تماس حاصل نمایند.

جشنواره سراسری نشریات دیجیتال و مکتوب قرآنی «مبین» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همکاری مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار می شود.
 
  1391/07/17
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.