صفحه اصلی> نشست های مرکز پژوهش و سنجش افکار

بازديد رئيس و مديران کل مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما از صداوسيماي مرکز خراسان رضوي

بازديد رئيس و مديران کل مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما از صداوسيماي مرکز خراسان رضوي 
حضور در مراسم اختتاميه و تقدير از دانش‌پژوهان برتر دوره‌هاي آموزشي «دين و رسانه»، بازديد از مرکز پژوهش‌هاي اسلامي آستان قدس رضوي و ديدار با رئيس آن مرکز جناب حجت‌الاسلام الهي خراساني، جلسه با مديرکل صداوسيماي مرکز خراسان، بازديد از مديريت پژوهش مرکز خراسان، معارفه مديرجديد دفتر نمايندگي خراسان رضوي از جمله اهداف مهم اين سفر بود.
به گزارش روابط عمومي مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما دکتر جعفر عبدالملکي رئيس اين مرکز در مراسم اختتاميه دوره‌هاي آموزشي «دين و رسانه» که در روز چهارشنبه هفتم اسفندماه سال جاري در مرکز خراسان رضوي برگزار شد اظهار کرد: در پيشبرد اهداف نظام بايد هويت‌هاي ملي و محلي بيش از پيش تقويت و پشتيباني شوند.
وي افزود: توجه به سبک زندگي ايراني ـ اسلامي، گسترش ارزش‌هاي اخلاقي، اميدافزايي بين جوانان و مردم، افزايش آگاهي ديني بين مردم و نخبگان و معرفت‌افزايي با نگاه ارزشي، عمده‌ترين رويکردهاي نوين رسانه ملي به مباحث پژوهشي و برنامه‌سازي است.
حجت‌الاسلام علي نهاوندي، مديرکل صداوسيماي خراسان رضوي نيز در ادامه عنوان کرد: اداره کل پژوهش‌هاي اسلامي حلقه واسط ميان عقبه فکري منبعث از دين مبين اسلام و رسانه بوده و تقويت پايگاه اجتماعي رسانه ديني رسالت خطير اين اداره کل است.
دکتر شفيعي سروستاني مديرکل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه ملي در اين مراسم انتظار فرج ولي‌عصر و تکاليف يک مسلمان در عصر غيبت را لازمه فعاليت در حوزه فکري ـ اخلاقي و عملي دانست و گفت پرهيزکاري و توجه به اخلاق از جمله وظايف مسلمان فعال در اين حوزه‌هاست.
آقاي منصف‌پور مديرکل پشيباني و اجراي نظرسنجي رسانه ملي نيز با اشاره به اينکه رسانه از سه ضلع ابزار، محتوا و مخاطب تشکيل شده است تصريح کرد کيفي‌سازي پژوهش و محتواي وزين در رويکرد جديد سازمان به پژوهش‌ها داراي جايگاه مهم است.
در اين مراسم گواهينامه پايان دوره دانش‌پژوهان دوره‌هاي آموزشي «دين و رسانه» تقديم و از چند دانش‌پژوه برتر با اهداء لوح تقدير شد.
همچنين رئيس مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسيما ضمن بازديد از بخش‌هاي مختلف بنياد پژوهش‌هاي اسلامي آستان قدس رضوي با حجت‌الاسلام جناب آقاي الهي خراساني رئيس آن مرکز ديدار و گفت‌وگو کرد.
گفتني است در پايان اين مراسم محمود زنده‌دل به سمت سرپرست مديريت نمايندگي خراسان اداره کل پژوهش‌هاي اسلامي معرفي گرديد.

 
  11/12/1393
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.