صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

مرکز تحقیقات میزبان دانشجویان علوم ارتباطات دانشگاه صداوسیما

مرکز تحقیقات میزبان دانشجویان علوم ارتباطات دانشگاه صداوسیما


 جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد علوم ارتباطات دانشگاه صداوسیما روز سه شنبه 14 اسفند 97 ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز، در نشست صمیمی با قائم‌مقام و مدیران مرکز تحقیقات شرکت کردند.

به گزارش روابط‌عمومی مرکز تحقیقات، این نشست با هدف ارتباط دانشگاه با مرکز تحقیقات و معرفی و شناخت بیشتر آن به دانشجویان و همچنین راهنمایی آنان برای تقریر و نگارش پایان‌نامه‌های تحصیلی با موضوع پژوهش و رسانه با حضور اصغر شعاع قائم مقام، محمدرضا رضایی بایندر مدیر کل افکار سنجی، دکتر محمد فتحی نیا مدیر کل مطالعات رسانه و ارتباطات، رضا امیر احمدی مدیرکل پشتیبانی و اجرای نظرسنجی، سید علی موسوی مدیرکل سنجش مخاطب، دکتر احمد عبدالملکی مدیر روش شناسی و محمد مهدی منصف پور مدیر انتشارات و اطلاع‌رسانی در سالن جلسات مرکز تحقیقات برگزار شد. 

در ابتدای این نشست قائم مقام مرکز ضمن خوشامد گویی و ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در مرکز تحقیقات ضمن معرفی و تشریح اهداف و ماموریت های پیش روی مرکز گفت: مرکز تحقیقات صداوسیما با بیش از نیم قرن تجربه، از پیشگامان در عرصه پیمایش وافکار سنجی به شمار می رود که توانسته است در نظرسنجی‌های حاکمیتی، مرجع کم نظیر و قابل اتکایی برای کشور و رسانه باشد و دقیق ترین نتایج را به‌ویژه در نظرسنجی های انتخاباتی کسب وارائه کند.

وی افزود: مرکز تحقیقات با 16 گروه پژوهشی و 33 واحد پژوهشی استانی و همچنین 1200 پرسشگر در سراسر کشور، روزانه به طور متوسط 3 محصول اعم از کتاب، پژوهش، تحلیل و... تولید می کند.

شعاع درادامه گفت:مرکز تحقیقات آماده واسپاری عناوین پژوهشی مورد نیاز خود به دانشجویان به عنوان پایان نامه است که درصورت تصویب طرحنامه از آنها حمایت خواهد شد. 

در ادامه ضمن ارائه پاورپوینت معرفی مرکز، مدیران کل و مدیران واحدهای مختلف مرکز، عملکرد، اهداف، ماموریت ها، ساختار و دستاوردهای اداره زیر مجموعه خود را تبیین و تشریح کردند و سپس دانشجویان به تبادل نظر و طرح پرسش در زمینه های نحوه عملیات پژوهشی و افکارسنجی پرداختند و مدیران به سوالات آنان پاسخ گفتند.

در پایان این دیدار دانشجویان از بخش های مختلف مرکز از جمله سامانه نظر سنجی تلفنی، واحد فرهنگ مردم و کتابخانه بازدید کردند و از نزدیک با عملکرد و فعالیت آنها آشنا شدند.

  1397/12/15
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.