صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1401/05/09
 
 
دیدار مدیرکل مرکز از واحد پژوهش به مناسبت هفته پژوهش

1399/09/29

 
به مناسبت هفته پژوهش، مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی، روز پنج شنبه 27آذرماه در یک نشست صمیمی با همکاران واحد پژوهش مرکز به گفتگو نشست.
در این جلسه که با حضور مدیر کل مرکز، آقای صفری، قائم مقام، آقای آل هاشم، معاون برنامه ریزی و نظارت، اقای دکتر آذری، مدیر روابط عمومی، آقای ابراهیمی و پژوهشگران واحد برگزار شد، ابتدا مدیر پژوهش، گزارشی از عملکرد پژوهش در حوزۀ پژوهش های در دست اقدام واحد پژوهش از جمله بررسی شیوه های برندسازی برنامه های سیمای مرکز آذربایجان شرقی، شیوه های پرداخت به موضوعات حساس در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، بررسی شیوه های تحول آفرینی در برنامه‌های جنگ شبانگاهی مرکز، وضعیت پژوهش‌های برنامه‌ای مرکز در حوزه صداوسیما، نظرسنجی‌های انجام شده در یک سال گذشته ارائه داد.
در ادامه نشست، آقای صفری، مدیرکل مرکز با بیان این مطلب که واحد پژوهش صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از واحدهای موفقی است که توانسته جایگاه واقعی خود را در بین مراکز استان های کشور حفظ کند، بر ضرورت ایجاد پيوند ميان پژوهش و برنامه سازي در راستای ارتقاي تولیدات رادیویی و تلویزیون مرکز تاکید کرد. نقش پژوهش های علمی و دقیق در تولید برنامه های ماندگار رسانه ملی، لزوم تدوین راهکارهای کاهش فاصله پژوهش تا تولید، نقش تعیین کنندۀ پژوهش در جلب مخاطب برنامه در سایۀ تبدیل ایده به محتوای مناسب برنامه از دیگر محورهای مورد اشاره مدیرکل مرکز بود. در پایان نشست از پژوهشگران و مجموعه واحد پژوهش مرکز تقدیر به عمل آمد.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صداوسيما است.