صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/02
 
 
کارگروه پژوهشی شبکه بزرگ آرمان‌شهر مهدوی در چهارمحال و بختیاری آغاز به‌کار کرد

1396/10/09

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی چهارمحال و بختیاری گفت: برای نخستین بار در کشور کارگروه پژوهشی شبکه بزرگ آرمان‌شهر مهدوی در چهارمحال و بختیاری فعالیت خود را آغاز کرد.

جواد محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: در این طرح به منظور تحقق اهداف، ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های پژوهشی و همچنین عمل به مسئولیت‌ها و رسالت اجتماعی خویش، در راستای رفع نیازهای تحقیقاتی از اعضای این جمعیت دعوت شده است.

وی با بیان اینکه این طرح با همکاری 17 عضو جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی اجرا می‌شود، افزود: این طرح بدون موازی کاری‌های انجام شده در سال‌های گذشته و بر مبنای مهر، نشاط، همزیستی، بصیرت و اشتغال و کارآفرینی انجام می‌شود.

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در بخش مهر این طرح سعی می‌شود با حذف خیریه‌ها و کارت‌های هدیه نقدی و حفظ کرامت انسانی افراد نیازمند به صورت نامحسوس شناسایی و با جهت‌دهی صحیح تمامی ابعاد زندگی آنها تحت پوشش قرار بگیرد.

محمودی با بیان اینکه 8 سرفصل پژوهشی سبک زندگی، اقتصاد سالم و پویا، حقوقی و قضایی، ورزش سلامت و بهداشت، آموزش، مناسبت‌ها رسوم و برنامه‌های ملی و مذهبی، رسانه و هنر در این طرح پیش‌بینی شده است، گفت: در این طرح پژوهشی معظلات و مشکلات فرهنگی جامعه بارویکرد جدید بررسی می‌شود.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.