صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/30
 
 
سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

1397/02/08

تاکنون ۱۵۸مقاله از پارک‌های علم وفناوری حدود ۳۰کشور به دبیرخانه کنفرانس بین‌المللیIASP ۲۰۱۸ ارسال شده است
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ دبیر اجرایی سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوریIASP 2018 گفت: در این دروه از برگزاری این اجلاس جهانی برای نخستین بار در ایران به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تعداد مقالات ارسالی رکورد شکسته است.

حسن خاکباز موضوع اصلی این کنفرانس بین المللی را به سوی شهرها و جوامع پایدار، پرورش و ترویج اکوسیستم‌های نوآوری بیان کرد و افزود: این موضوع ارتباط بسیار نزدیکی با موضوعات شهر اصفهان به عنوان شهری خلاق و نوآور دارد.

وی برگزاری این رویداد علمی بین المللی را فرصتی مناسب برای معرفی تمدن و فرهنگی ایران و اصفهان به دیگر کشورها دانست و گفت: در کنار برنامه‌های اجرایی کنفرانس، آخرین دستاوردهای علم و فناوری ایران و دیگر کشورها، تورهای بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سه تور علمی و گردشگری از شهرهای یزد، شیراز و تهران برنامه‌ریزی شده است.

دبیر اجرایی این اجلاس جهانی افزود: دبیرکل انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی(IASP) از اسپانیا به همراه روسای دو پارک فناوری از سوئد و برزیل 16تا18 اردیبهشت‌ با حضور در اصفهان، قابلیت‌های این شهر را برای برگزاری این رویداد جهانی بررسی همچنین با معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دیدار خواهند کرد.

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری (IASP 2018) به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از 11تا14 شهریور در اصفهان برگزار می شود. 
 

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.