صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
بیش از ۱۵ اثر به جشنواره نشریات رضوی ارسال شد

1395/08/08
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، مهدی سبزه‌کار، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره نشریات مکتوب رضوی تا ۱۰ آبان ماه تمدید شده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://jnmrazavi.ir مراجعه کنند.

دانشگاه صنعتی بیرجند به منظور فراهم نمودن محیطی برای عرضه‌ نشریات دانشگاهی و ارسال پیام فکری و فرهنگی به جامعه و فعال ساختن اصحاب نشریه، جشنواره مکتوب رضوی دانشگاه‌های سراسر کشور را برگزار می‌کند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: ترویج و تعمیق فرهنگ ناب رضوی در جامعه‌ دانشگاهی کشور،گسترش نشریات مکتوب رضوی با سیره‌ معصومین به‌ویژه امام رضا (ع) در دانشگاه‌ها،تقویت پیوند نشریات دانشگاهی با فرهنگ ناب رضوی، کمک به انتشار گسترده‌تر و مناسب‌تر آثار برتر فرهنگی در زمینه‌ معارف امام رضا (ع) وگسترش و بسط فعالیت‌ها‌ی فرهنگی در قالب نشریات دانشگاهی از جمله اهداف این جشنواره است.
سبزه کار با اشاره به اینکه تا کنون بیش از ۱۵ اثر برای شرکت در این جشنواره ارسال شده است، ادامه داد: ارسال آثار از دو طریق ارسال به صورت الکترونیکی از طریق آدرس jnmrazavi@chmail.ir وارسال فایل چاپی نشریه به آدرس دبیرخانه امکان پذیر است.
وی افزود: آثار ارسالی الکترونیکی باید در قالب یک فایل فشرده شده شامل یک نسخه word و یک نسخه PDF باشد و هر گروه شرکت کننده می‌تواند سه اثر مطلوب را به جشنواره ارسال کندکه مسئولیت اصالت محتوای آثار بر عهده‌ ارسال کننده است.
مدیر فرهنگی دانشگاه بیرجند گفت: این جشنواره در سه محور علمی (طب ، مذاکره ،مدیریت و تاریخ اسلام)، فرهنگی (موضوعات و مطالب مرتبط با مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی)، مذهبی( کرامات ،زیارات) است.
سبزه کار یادآور شد: برخورداری از برنامه مدون در ارائه مطالب، برخورداری از صفحه آرایی و گرافیک مطلوب،غنای محتوای نشریه، تاثیر گذاری مطالب، سرمقالات و تیترهای متناسب با موضوعات از جمله گزینه‌های کلیدی در ارزیابی نشریات است


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.