صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/07
 
 
برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان صدا و سیما و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران

1395/08/20


جلسه هم‌اندیشی مسئولان صدا و سیما و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران
در روز سه‌شنبه مورخ 18 آبان‌ماه در محل آن دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مدیرکل، معاونان صدا، سیما و خبر، مدیر پژوهش و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مازندران و همچنین رئیس و معاونان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران برگزار شد طرفین نسبت به همکاری در جهت برنامه‌سازی درباره محصولات کشاورزی، جنگلی و آبزی استان اعلام آمادگی کردند.
دکتر بهمنیار، رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران در این جلسه با بیان اینکه این دانشگاه دارای 3100 دانشجو در مقطع کارشناسی، 900 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 500 دانشجو در مقطع دکترا می‌باشد آمادگی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی مازندران را برای همکاری با صدا و سیما در بخش‌های مختلف در جهت کمک به توسعه و تصمیم‌گیری‌های استان اعلام کرد.
همچنین دکتر رنجبر، معاون پژوهشی دانشگاه در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر معاونت پژوهشی در حوزه‌های مختلف، ارتباط با صنعت در قالب تفاهم‌نامه با دیگر دستگاه‌ها را نمونه‌ای از این فعالیت‌ها برشمرد. وی همچنین بر ضرورت افزایش ارتباط با کشاورزان، کارآفرینی و طراحی شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد.
آقای مقدسی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران نیز در این جلسه ضمن استقبال از افزایش همکاری‌های دوجانبه، از آمادگی صدا و سیما برای برنامه‌سازی با موضوعات مختلف در جهت کمک به رشد و توسعه استان خبر داد.
گفتنی است مسئولان صدا و سیمای مازندران از آزمایشگاه‌های تخصصی آن دانشگاه بازدید به‌عمل آوردند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.