صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
جشنواره ایده های برتر هفته پژوهش برگزار می شود

1395/09/07

رئيس بنياد نخبگان استان خراسان جنوبی و دبیر جشنواره ایده های برتر از برگزاري جشنواره ايده هاي برتر همزمان با هفته بزرگداشت پژوهش در استان خبر داد.
دکتر احمدی زاده اعلام نمود به منظور شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی ها و توانمندی های ایده پردازان در جامعه و حفظ مالکیت معنوی ایشان و به منظور ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری در توسعه فناوری و به ویژه فناوری های نوین جشنواره ایده های برتر استان با تصویب شورای پژوهش، آموزش و فناوری استانداری برگزار خواهد شد.
برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیه هفته پژوهش تجلیل خواهند شد و با ارائه ایده ها به مراکز رشد در صورت طی مراحل مربوطه و پذیرش بعنوان واحد فناور در مراکز رشد مستقر خواهند شد.
وی افزود در هماهنگی با پارک علم و فناوری و دانشگاه ها کمیته داوران تشکیل می شود و افراد و شرکت های خصوصی و دانش بنیان می توانند ایده های خود را به آدرس بنیاد بر اساس فرم های ایده هایی که طراحی شده ارسال کنند.
علاقه مندان تا تاريخ 6 آذرماه 95 فرصت دارند با مراجعه به سايت بنياد نخبگان استان به نشانیsk.bmn.ir نسبت به دریافت فرم مربوطه و ارسال ايده خود به صندوق الکترونیکی بنیاد اقدام نمايند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.