صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/06/13
 
 
هفته پژوهش البرز با حضور سرمایه گذاران

1395/09/09


عبادالله کامکار شامگاه شنبه در نشست بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در البرز افزود: با تعدادی سرمایه‌گذار هماهنگی های لازم صورت گرفته تا در نمایشگاه حضور داشته باشند و راهنمایی‌های لازم برای حضور در بازارهای هدف به فناوران ارائه شود.

وی با بیان اینکه تعداد زیادی درخواست برای حضور در بخش نمایشگاه به دبیرخانه جشنواره رسیده است، ادامه داد:تلاش شده تا به بهترین شرکت‌ها و واحدهای فناور که به مرحله ارایه محصول رسیده‌اند غرفه اختصاص داده شود.

کامکارگفت:فضای استان البرر در هفته پژوهش و فناوری باید متناسب با اهداف و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه باشد.

وی با بیان اینکه چراغ پژوهش باید همیشه در استان روشن باشد، افزود: امسال هفته پژوهش و فناوری در استان با اجلاس نماز در یک هفته برگزار می شود و از این رو فضای استان البرز باشیم .

کامکار مهم‌ترین پشتوانه برای جهش علمی را توجه به پژوهش دانست و گفت: برای توسعه هرچه بیشتر استان باید به پژوهش توجه ویژه ای شود تا شاهد پیشرفت و رشد استان در عرصه‌های مختلف علمی باشیم.

وی به برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری در آذرماه سال جاری در پارک چمران اشاره و خاطرنشان کرد: بیشتر مخاطبان این نمایشگاه اساتید، دانشجویان و دانش‌آموزان و فناوران و نخبگان و سرمایه گذاران هستند .

این مسئول اعلام کرد: نمایشگاه پژوهش و فناوری از تاریخ 15 الی 20 اذرماه سال جاری به دبیری مرکز اموزش امام خمینی در پارک چمران برگزار می شود‌ که گامی بلند در جهت پیشرفت علمی استان است.
http://www.khabar31.com

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.