صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/06/13
 
 
رتبه چهارم استان البرز در اختصاص بودجه در میان استان‌های کشور

1395/09/09

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عزیز اکبریان در آئین تکریم مقام کتابداران و ترویج گفتمان کتابخوانی که صبح امروز در سالن جلسات باشگاه میلاد برگزار شد، با بیان اینکه کار کتابداری از کارهای سخت محسوب می‌شود، اظهار داشت: کتابداران باید در زمینه امور مربوطه به کتب تخصصی اشراف کافی و لازم را داشته باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شغل کتابداری از جمله مشاغل حساس است که بانوان می‌توانند در آن نقش موثری در جهت توسعه کتابخوانی ایفا کنند، بیان کرد: با مسئولیت‌پذیری موجود در بانوان باید از این ظرفیت‌ها بهره‌گیری کرده و این مشاغل در اختیار آنها قرار گیرد.

وی با بیان اینکه باید از همه توان برای پیشبرد منویات رهبر معظم انقلاب بهره‌گیری کنیم، گفت: امیدواریم براساس عمل به تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری بتوانیم از مشکلات بر سر راه عبور کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه نظر مقام معظم رهبری پرهیز از دوقطبی‌سازی کاذب است، عنوان کرد: مسائل مربوط به موضوع برجام، حقوق‌های نجومی یا حتی برخورد دو قطار در سمنان نباید به سمت دوقطبی شدن پیش برود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که " فتنه خط قرمز ما است"، گفت: فتنه‌گران،کشور را به جنجال و لبه پرتگاه کشاندند.

اکبریان با بیان اینکه موضع نمایندگان استان در مجلس موضعی براساس عقلانیت و پرهیز از هرگونه تندروی کاذب است، افزود: ما تنها براساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام و حرکت می‌کنیم.

وی اظهار داشت: استان البرز در بحث بودجه چهارمین استان است که بودجه خوبی به آن تخصیص داده شده است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از دیگر مشکلات استان البرز، ترافیک است گفت: تا شهریور سال آینده رفع مشکلات ترافیکی البرز با اجرای پروژه قطار شهری، تکمیل ادامه بزرگراه همت و 4 خط شدن مسیر ریلی تهران -کرج به ثمر می‌نشیند.
https://www.tasnimnews.com

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.