صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/06/13
 
 
حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه به استان البرز اختصاص داده شد

1395/09/13

خبر البرز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه از طرف دولت و سازمان برنامه و بودجه برای سال جاری و سال ۹۶ به البرز اختصاص داده شد.

سیدرضا صالحی‌امیری در جلسه شورای اداری شهرستان نظرآباد که بعد از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری نظرآباد برگزار شد، اظهار داشت: در این سفر که آخرین سفر هیئت دولت در دور نخست به استان‌ها است، اتفاق بسیار مهمی برای استان البرز رخ می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه این خبر بسیار مهم امروز در شورای اداری شهرستان کرج از زبان ریاست‌جمهور اعلام می شود، افزود: حدود 1000 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه از طرف دولت و سازمان برنامه و بودجه برای سال جاری و سال 96 به البرز اختصاص داده شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد ادامه داد: البرز پشتوانه بزرگی برای استان تهران به شمار می‌رود.

وی افزود: تصمیمات بسیار خوبی در حوزه راه و شهرسازی و کشاورزی رخ داده است که به علت سفر رئیس‌جمهور به این استان است.

صالحی‌امیری گفت: در حوزه آب بحث‌های بسیار مهمی انجام شد که امیدواریم مشکلات آب استان از جمله شهرستان نظرآباد حل شود.

وی افزود: حدود 46 میلیارد تومان در حوزه فرهنگی به تصویب رسید که امیدواریم این مجموعه باعث قدم‌های موثری برای رفاه و امنیت مردم باشد.

وزیر ارشاد با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود بیش از 2 میلیون نفر زائر اربعین از مرزها عبور کنند، گفت: شهدای امروز ما در تداوم شهدای کربلا جان خود را فدا کرده‌اند.

وی با اشاره به عملکرد دولت که مهمترین سیاست آن تا کنون در بحث آرامش در داخل و امنیت در منطقه بوده است، افزود: منافع ملی مقدم بر منافع همگان است.

صالحی‌امیری با اشاره به اینکه این دولت، ملی است و همه جناح‌ها می‌توانند در آن حضور داشته باشند، ادامه داد: این امنیت مرهون تدابیر مقام معظم رهبری است.

وزیر ارشاد با اشاره به اینکه امروز انقلابی بودن یعنی درک منافع ملی، گفت: یک عده انتظار دارند که ما مسیری را انتخاب کنیم که منافع مردم در آن نیست.

http://www.khabarealborz.ir

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.