صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/09
 
 
معرفی ۲۲ طرح پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

1395/09/13
معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از معرفی 22 طرح پژوهشی استان به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نشست کارگروه پژوهش و فناوری اظهار داشت که پس از بحث و بررسی‌های مختلف در جلسات کارشناسی، از میان ۵۵ طرح ارسالی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی،22 طرح پژوهشی انتخاب شده اند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۲۲ طرح انتخابی، جهت تصمیم‌گیری و دریافت کمک‌های مالی و اعتباری به معاونت علمی و فناوری کشور ارسال می‌شود.
وی عنوان کرد:برای اجرای این طرح‌ها از محل اعتبارات در اختیار معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور و اعتبارات بخش پژوهشی استان، هزینه‌های لازم انجام می‌گیرد.
"مجید محنایی" خاطرنشان کردکه این طرح‌ها از جمله طرح‌هایی هستند که با حفظ جنبه کلان کشوری، بخشی از نیازها و مشکلات استان را در حوزه اقتصاد مقاومتی برطرف می‌کنند.
وی همچنین افزود:بنیاد نخبگان استان ماموریت دارد با بررسی ساختارهای مربوط به معاونت علمی رئیس‌جمهور و بنیاد نخبگان کشور، زیرساخت‌های حوزه پژوهش و فناوری نظیر صندوق نوآوری و شکوفایی،کانون هماهنگی دانش و صنعت،صندوق پژوهش و سایر زیرساخت‌ها را بررسی و زمینه تاسیس و راه‌اندازی آن را فراهم کند.

پژوهش مرکز کهگیلویه و بویر احمد

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.