صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/01
 
 
وحدت زیبا ترین واژه در بین امت اسلامی و بخصوص صدا و سیمای گلستان است

1395/09/28به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز، مدیر کل صدا و سیما در این مراسم هفته وحدت و میلاد رسول مهربانی را تبریک گفت و افزود: استان گلستان رنگین کمانی از اقوام مختلف است، حفظ هوشیاری و همگرایی می تواند کشور و ملت ما را در مقابل ترفندها و دسایس شوم دشمن بیمه نماید.

عبدالحسینی در ادامه بیان داشت: نیروهای برون مرزی انتقال دهنده ارزشهای والای انقلاب اسلامی به خارج از مرزهای کشور هستند و با اشاره به هفته وحدت از صدا و سیمای گلستان بعنوان نمونه کامل وحدت شیعه و سنی نام برد.

وی اظهار داشت: همکاران ما با زبانها و قومیت ها و مذهب های مختلف با کمال آرامش با هم کار می کنند و رسالت خودشان را انجام می دهند.

مدیر کل صدا و سیمای گلستان با اشاره به نخستین اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان گفت: صدا و سیما به عنوان کمیته اطلاع رسانی با کمک شما عزیزان به خوبی پوشش این مراسم را از روز اول به عهده گرفته و تا کنون به خوبی پیش رفته است و شما سربازان جنگ نرم هستید که در سنگر رسانه فعالیت می کنید تا از مرزهای فرهنگی کشور دفاع کنید.

عبدالحسینی افزود: جنگ دیروز جوانان ما در خاکریزها بود و آنها با اهدای خون گرانبهای خود میراث با ارزشی را برای ما به یادگار گذاشتند، شما باید امروز خاکریزها ی فرهنگی را در دست بگیرید و قله های پیشرفت را با تاسی از خون آنها فتح کنید.

وی با اشاره به موفقیت های بخش برون مرزی گلستان گفت: شما تا کنون بسیار موفق عمل کرده اید و امروز هم با تلاش خود باید وحدت و یکپارچگی مردم گلستان نگین اقوام ایران زمین را بیشتر به رخ جهانیان بکشید.محل برگزاری جلسه دفتر کنفرانس مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.