صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/01
 
 
نقش بی بدیل صدا و سیما در امر فرهنگسازی

1395/10/16به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن تقدیر و تشکر و خرسندی از تعاملات فی مابین، در این دیدار افزود: اقدام در جهت اصلاح و تربیت را از وظایف و تکالیف خود می دانیم.

عبدالحسینی، اظهار داشت: انجام اموری که بتواند آسیب های اجتماعی را در جامعه کنونی کاهش دهد خداپسندانه است و امنیت جامعه و خانواده ها را تأمین می کند.

وی آمادگی خود را جهت همکاری با مجموعه زندانهای استان اعلام داشت و افزود: با اداره کل زندانها، نهایت همکاری را در جهت گسترش امور فرهنگی و تربیتی، آموزش برنامه های خبری و تصویری و اطلاع رسانی اخبار زندانها خواهیم داشت.

در ادامه مدیر کل زندانها گفت: صدا و سیما نقش بی بدیلی پیرامون فرهنگسازی و آگاه سازی مردم دارد و نیاز است فرهنگ از خودگذشتگی، عطوفت و مهربانی در جامعه نهادینه شود تا موجبات کاهش جمعیت کیفری را شاهد باشیم.

رضوانی افزود: ترویج فرهنگ گذشت و ایثار در بین آحاد جامعه تاثیر بسزایی در کاهش جمعیت زندانیان دارد چرا که اولا با نهادینه شدند این فرهنگ اسلامی شاهد کاهش جمعیت کیفری خواهیم بود در ثانی شکات بر مبنای همین فرهنگ اعلام رضایت نموده و کاهش آمار زندانیان را در پی دارد.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم که با همراهی و تعامل موثر با صدا و سیمای استان در این مهم بیش از پیش موفق عمل نمائیم
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.