صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
تیم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، قهرمان مسابقات ربوكاپ ۲۰۰۷ آتلانتا شد

1386/08/17

تیم روباتیك MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مقام قهرمانی لیگ شبیه سازی امدادگر مسابقات جهانی روبوكاپ ۲۰۰۷ آمریكا را به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این دوره از مسابقات توانست با پشت سر گذاشتن رقبای خود در لیگ شبیه ساز امدادگر مقام قهرمانی را كسب كند.

دكتر مرتضی موسی خانی، رییس كمیته ملی روبوكاپ ایران با بیان این كه مسابقات جهانی ربوكاپ آتلانتا ۲۰۰۷ با حضور ۳۰۰ تیم از ۳۷ كشور در دانشگاه تكنولوژی جورجیا برگزارشد، اظهار داشت: با وجود مشكل روادید برای اعزام تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، این تیم در این دوره از مسابقات در لیگ شبیه ساز امدادگر توانست پرقدرت ظاهر شود و مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین افزود: این درحالی است كه تیم دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف مقام دوم و تیم Tisun از كشور چین مقام سوم را كسب كردند.
به گزارش ایسنا، در مسابقات ربوكاپ امسال، تیم «اسپادانا» از دبیرستان استعدادهای درخشان شهید اژه‌ای اصفهان نیز برای دومین سال پیاپی در لیگ ربات های فوتبالیست «جونیور» مسابقات جهانی ربوكاپ در آتلانتای آمریكا به مقام اول دست یافت.
تیم اسپادانا با اینكه در اولین روز مسابقات از بازی با تیم رژیم اشغالگر قدس خودداری كرد، در ادامه مسابقات با اقتدار كامل و پیروزیهای پرگل بر حریفان غلبه كرد و عنوان قهرمانی را از آن خود ساخت.

این موفقیت در حالی به دست آمده كه تیم اسپادانا نیمی از اعضاء خود را به همراه نداشت و علیرغم قهرمانی سال ۲۰۰۶ در آلمان و داشتن دعوت نامه مسابقات، از صدور ویزا برای نیمی از اعضاء تیم توسط سفارت آمریكا خودداری به عمل آمده و تنها امكان حضور دو نفر از اعضاء تیم در این مسابقات فراهم شده بود.
شبكه خبر كاسپین

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.