صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/04/12
 
 
تولید سریال "سرسرا" با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان کلید خورد.

1395/11/05

باحضور دکتر علیرمضانی مدیر کل صد ا و سیمای مرکز کرمان تولید سریال تلویزیونی سرسرا صبح امروز5/11/95 کلید خورد.
سرسرا روایت افتتاح مسافرخانه ای است که شخصیت ها و گردشگران مختلفی در آن حضور می یابند و قصه هایی حول محور حضور این شخصیت ها رقم می خورد.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز کرمان سریال تلویزیونی سرسرا با هدف معرفی ظرفیت های گردشگری استان و برای پخش در ایام نوروز در ۱۳ قسمت ۳۰ دقیقه ای تولید می شود. برای ساخت این سریال ۱۰۰ درصد از ظرفیت فنی و هنری استان استفاده شده است و تمامی عوامل آن اعم از تصویربردار ، صدابردار ، کارگردان ، تهیه کننده ، نورپرداز و بازیگران از نیروهای بومی می باشند.
سریال سرسرا به نویسندگی و تهیه کنندگی عبدالرضا شیخ شعاعی و کارگردانی امین شجاعی با همراهی و همکاری دیگر عوامل از جمله : مدیر تولید : محسن مولایی/ تصویربرداران : علیرضا نجیب زاده ، هادی خدیو / صدابردار : مجید حسینی نسب / ناظر کیفی : محمد قاسمی /طراح صحنه : محمد قادری/ دستیاران برنامه ریزی : حسین مهدیان و محمد مهدی و بازیگران : علی کهن ، محمدعلی ضیاسیستانی ، فاطمه درویش نژاد ، سید بهزاد تاج الدینی ، صمد قربان نژاد، امیرعلی صادقی ، مهدیه و سمیه مولایی ، آرمین قطبی ، مهدی زریسفی ، هیوا عالمی ، رضا پاک بین تهیه و در بهار ۹۶ پخش می شود.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.