صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/12/01
 
 
بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان

1395/12/02به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، در ابتدای این نشست معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان، مرکز گلستان را از مراکز مهم، تأثیرگذار و موفق در بین مراکز سازمان دانست و از تلاش و جدیت مدیر کل و مجموعه معاونین و مدیران مرکز قدردانی کرد.

شهریاری در خصوص ساماندهی نیروی انسانی سازمان افزود: الویت اول سازمان ساماندهی نیروی انسانی است به امید خدا با تدابیری که اندیشیده شده از سوی سازمان در سال های آتی روند این ساماندهی نیروی انسانی را نیز در برنامه داریم.

وی یکی دیگر از وظایف حوزه منابع مالی و سرمایه انسانی را توسعه فراگیری رسانه ملی همگام با افزایش انگیزه برنامه سازان عنوان کرد و افزود: در خصوص تأمین رفاه و آسایش همکاران و خانواده هایشان در سالهای آینده برنامه های گوناگونی در این خصوص برنامه ریزی شده است.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان نیز در خصوص بودجه و منابع مالی سازمان عنوان کرد:با توجه به افزایش بودجه ای که مجلس برای سازمان در نظر گرفته است در تا پایان برنامه ششم توسعه با برنامه هایی که سازمان در نظر دارد نیازهای مالی مرتفع خواهد شد.

در ادامه مدیرکل صدا و سیمای استان، با ارائه گزارشی از روند توسعه مرکز در بخش های مختلف برنامه سازی ، فنی ، رفاهی و ... توجه جدی مسئولین سازمان را نسبت به موقعیت ویژه و قومیت های استان در راستای بهره برداری از ظرفیت عظیم معنوی و فرهنگی استان خواستار شد.

عبدالحسینی خاطرنشان کرد: ما در سال جدید، حرکتی را با هدف‌های روشن شروع کرده‌ایم که این هدف‌ها شامل بالا بردن سطح کیفی و کمی برنامه‌ها، ایجاد رونق در امور، تسهیل در اجرای کارها، کشف و حل مشکلات و موانع کار و به روز کردن توانمندی‌ها، توجه به مطالبات و خواسته‌های همکاران صدا و سیماست.

معاون منابع مالی و سرمایه انسانی به همراه مدیر کل و معاونین از استودیو های تولید و پخش صدا و سیما، تیپلس، استودیو واحد خبر و از رادیو نمای تازه تاسیس صدای گلستان بازدیدی داشت.
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.