صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/01
 
 
ضرورت معرفی ظرفیت‌های گردشگری با کمک دستگاه‌های فرهنگی

1395/12/11


جلسه هم اندیشی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، در این دیدار مدیرکل صدا و سیما با تاکید بر معرفی جاذبه‌های گردشگری اظهار داشت: برای معرفی ظرفیت‌های میراث فرهنگی استان باید همکاری بین رسانه استانی و دیگر نهادهای فرهنگی ایجاد و تقویت شود.

عبدالحسینی افزود: معرفی گردشگری استان می‌تواند به صنعت گردشگری استان و اشتغالزایی پایدار رونق بخشد و به این دلیل می‌کوشیم تا در راستای معرفی آثار تاریخی استان گامی مؤثر برداشته شود و همکاری صدا و سیمای مرکز در این زمینه بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی با اشاره به اینکه تعامل با صدا و سیما می‌تواند برای معرفی آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری بسیار مفید باشد، تاکید کرد: استان گلستان زیرساخت‌های زیادی برای جذب گردشگر دارد و به این دلیل می‌کوشیم تا با ساخت برنامه هایی گامی در راستای معرفی آثار برداریم و گردشگران خارج از استان را به سفر به گلستان ترغیب کنیم.

مدیر کل صدا و سیما در پایان بیان داشت: ما در تلاشیم با ساخت برنامه های نوروزی با محوریت گردشگری در ایام نوروز به معرفی بیشتر آثار باستانی و گردشگری گلستان بپردازیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از رسانه ملی و استانی بر معرفی آثار فرهنگی و جاذبه‌های دیدنی و گردشگری استان در قالب بسته‌های مکتوب، صوتی و تصویری جذاب و گوناگون تأکید کرد.

کریمی افزود: با توجه به ضریب نفوذ بالای شبکه استانی در داخل و خارج استان می‌تواند فرهنگ آداب و رسوم استان را به خوبی معرفی کند.

وی در پایان تصریح کرد: در جهان امروز آداب و رسوم، باورها و اعتقادات از مهم‌ترین مولفه‌های فرهنگ بشری به شمار می‌روند و رسانه‌ها به عنوان حاملان و منتقل‌کنندگان این آداب و رسوم نقش مهمی برعهده دارند.
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.