صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/07
 
 
جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در مازندران برگزار می‌شود

1395/12/11


دکتر حیدر جانعلی‌زاده چوب‌بستی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و دبیر سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان منطقه ۲ و ۹ کشور، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از مازندران، با اشاره به اینکه زمان پیشنهادی این جشنواره، دهه اول اردیبهشت۹۶ است، گفت: مرحله دانشگاهی این جشنواره ۱۶ اسفند ماه در بخش کتبی و ۱۷ اسفند ماه در بخش شفاهی در دانشگاه‌های منطقه ۲و ۹ کشور برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، جانعلی‌زاده در ادامه گفت: دانشجویان شرکت‌کننده در این جشنواره در رشته‌های هنری شامل خوشنویسی، نقاشی، نماهنگ، عکس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق و منبت، پویانمایی و طراحی پوستر و همچنین بخش فناوری شامل نرم‌افزار و وبلاگ‌نویسی نیز به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: پس از برگزاری این جشنواره در مرحله دانشگاهی و انتخاب برترین‌ها، منتخبین در جشنواره منطقه‌ای که در دهه اول اردیبهشت ۹۶ به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار خواهد شد حضور پیدا می‌کنند.
گفتنی است دانشگاه‌‌های منطقه ۲ شامل استان‌های گلستان، گیلان و مازندران و دانشگاه‌های منطقه ۹ شامل استان‌های سمنان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و خراسان رضوی می‌باشد.
  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.