صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی با دانشگاه صنعتی بیرجند

1395/12/17
در راستای شکوفایی و بروز خلاقیت‌ها و عملیاتی شدن ایده‌ها و ابتکارات نخبگان استان و استفاده بهینه از تجربیات، پتانسیل و ظرفیت‌های موجود درانجام فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین دانشگاه صنعتی بیرجند و سازمان بسیج علمی و پژوهشی وفناوری خراسان جنوبی منعقد گردید.

براساس این تفاهم‌نامه کلیه مخترعین و پژوهشگران می‌توانند از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی وآموزشی طرفین تفاهم‌نامه برای تبدیل ایده به محصول استفاده کنند؛و سازمان بسیج علمی، متعهد شده کارگاه مرکز رشد بسیج را به همراه تجهیزات مربوطه، به صورت رایگان در اختیار افراد مخترع طرف قرارداد سازمان قرار دهد.دانشگاه نیز متعهد شده در خصوص بسترسازی به منظور هدایت مخترعان به امر آموزش، نوآوری، ابتکارات و تقویت روحیه خلاق، برنامه‌ریزی لازم را به‌عمل آورد و در برگزاری کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی مربوط همکاری نماید.
کلیه نتایج حاصل از اختراع افراد و مالکیت محصول، متعلق به مخترع خواهد بود و دانشگاه و سازمان هیچ گونه مالکیتی نخواهند داشت. این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا طرفین، به مدت دو سال اعتبار خواهد داشت و پس از اتمام مدت تفاهم‌نامه، با توافق طرفین قابل تمدید است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.