صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/08/19
 
 
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان گفت: نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه استان با حضور کتابداران کتابخانه‌های عمومی رشت در استان گیلان برگزار می‌شود

1396/01/30

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان گفت: نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه استان با حضور کتابداران کتابخانه‌های عمومی رشت در استان گیلان برگزار می‌شود.
زهرا بدن‌آرا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با اشاره به اینکه باید از هر فرصت و زمانی برای ایجاد پیوند و دوستی با کتاب و مطالعه استفاده کرد اظهار داشت: برای نخستین بار در گیلان نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه استان با حضور کتابداران کتابخانه‌های عمومی رشت در گیلان برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان اصحاب رسانه را از اقشار فرهیخته جامعه عنوان کرد و افزود: کسب دانش و اطلاعات لازمه کار اصحاب رسانه است که موجب آگاهی بخشی به جامعه شده و در راه مطالبه گری کمک خوبی به اصحاب رسانه می‌کند.

بدن آرا برگزاری نشست کتابخوان ویژه اصحاب رسانه را هفته آینده عنوان و خاطرنشان کرد: این نشست، 30 فروردین ماه امسال با حضور اصحاب رسانه استان گیلان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان رشت برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در نشست فرهنگی مذکور برنامه ها و اقدامات اداره کل کتابخانه‌های عمومی گیلان به‌مناسبت هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تشریح می‌شود بیان کرد: نشست‌های فرهنگی، زمینه هر چه بیشتر ترویج کتاب و کتابخوانی را در جامعه فراهم می‌کند.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان خاطرنشان کرد: سلسله نشست‌های "کتابخوان" در طول سال به‌منظور به اشتراک گذاری کتاب‌های خوانده شده و با هدف ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه در استان گیلان برگزار می‌شود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.