صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
برگزاری نشست مشورتی کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در مرکز

1396/02/03
نشست مشورتی کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور کارشناسان دستگاه های عضو، در محل صداو سیمای مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.

نشست مشورتی کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با حضور دستگاه های استانی عضو، معاون اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی و پژوهش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و مدیرکل و جمعی از معاونین و مدیران صدا و سیما، در محل سالن جلسات صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.
معاون اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی و پژوهش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور در این نشست گفت: فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی مهمترین برنامه این ستاد برای حمایت از تولیدات داخل و اشتغال است که باید با مدیریت تقاضا، خانواده ها را ترغیب به خرید کالای ایرانی کرد.
ثقفی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم گفت: با همکاری دستگاه های فرهنگی عضو این کارگروه، در سال گذشته آثار تلویزیونی،رادیویی و خبری تاثیرگذاری در زمینه حمایت از تولیدات داخلی تولید و اثرات منفی خرید کالای قاچاق بر تولید و بیکاری به نمایش گذاشته شد.
ثقفی با بیان اینکه بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته، 75 درصد مردم بیرجند نگران قاچاق کالا هستند افزود:مردم استان نسبت به خرید کالای تولید داخل و اشتغال حساس هستند و این نشان می دهد که تقاضا برای خرید کالای قاچاق در حال کاهش است.
در این نشست مقرر شد برنامه عملیاتی دستگاه های عضو در سال 1396 برای ترغیب مردم به استفاده از کالای ایرانی به جلسه بعدی کارگروه ارایه شود.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.