صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/01
 
 
انتخابات ۹۶ در آینه برنامه های صدا و سیمای گلستان

1396/02/06


انتخابات

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، شبکه استانی سيما با برنامه هايی همچون " همه با هم " کاروان انتخاباتی به منظور انعکاس شور و نشاط و به تصویر کشاندن نقطه نظرات مردم در زمینه انتخابات برنامه ای تحت عنوان کاروان همه باهم تولید و روی آنتن می برد.

این ويژه برنامه با ساختار گزارشی به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا دنکوب در ۳۰ قسمت به مدت ۴۰ دقيقه سه روز در هفته روزهای زوج ساعت ۲۲:۱۵ از شبكه استانی گلستان پخش می شود.

ويژه برنامه "۵-۱۲" ، اين برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای با ساختار گزارشی با حضور مدرسین حوزه و دانشگاه، کارشناسان سیاسی و حقوقی، مسئولین اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در ۴۰ قسمت ۳۰ دقيقه ای ساعت ۲۰:۲۰تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.

همچنين سیمای گلستان ويژه برنامه ای دیگر با عنوان " تربیون آزاد " به تهیه کنندگی و کارگردانی روح ا... بنی عقیل در ۳۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای ساعت ۱۹:۰۰با ساختار گزارشی باهدف انعکاس بی‌واسطه نظرات مردمی و بیان صریح انتظارات مردم از ریاست جمهور و نمایندگان شوراهای شهر و روستا پخش می کند.

همچنين رادیو گلستان هم با ويژه برنامه "موسم همدلی" با رويكرد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوری و پنجمين دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از رادیو می شود.

اين برنامه به تهيه گنندگی محمد علی صوفی با ساختار ترکیبی نمایشی دعوت از كارشناسان و فعالان سياسی، چهره های مطرح استانی و اساتيد حوزه و دانشگاه به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات در ۴۰ قسمت ۳۰ دقيقه ای سه روز در هفته روزهای زوج ساعت ۱۱:۳۰ به گویندگی شارمین علاقمند روی آنتن می برد.

رادیو گرگان با توجه به اهميت انتخابات در سرنوشت ملت و كشور ، ويژه برنامه ای دیگر با نام "گامی دیگر" را به صورت ميزگرد و با هدف بالابردن سطح دانش و شناخت مخاطبان درباره انتخابات و اهميت شركت در انتخابات رياست جمهوری و وظايف شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۴۰ قسمت ۳۰ دقيقه ای روزهای فرد ساعت ۱۵:۳۰ به تهيه کنندگی حمیدکاویانی و گویندگی مهدی رایجی پخش می شود.

همچنین رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه " سایرایار اولکام" به مدت ۱۵۰ دقیقه بصورت زنده در هفته با توجه به اهمیت انتخابات با دعوت از مسئولین انتخاباتی استان ، مصاحبه با شخصیت های سیاسی، مردمی، روحانیون و ائمه جمعه در خصوص تشویق به حضور در انتخابات برنامه تهیه و تدارک دیده است.

واحد خبر صدا و سیمای گلستان برنامه های متنوعی را در قالب بسته خبرهای انتخاباتی، پوشش خبر و رویدادهای انتخابات بطور مستقیم و آنلاین و برنامه گفتگوی ویژه خبری و آیتم های نظرات مردم در خصوص شوراها و ریاست جمهوری به صورت گزارش ۳ و ۵ دقیقه ای تدارک دیده است.
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.