صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/06/13
 
 
کافه انتخابات دانشگاه خوارزمی افتتاح شد

1396/02/16


روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، کافه انتخابات دانشگاه خوارزمی با هدف ایجاد شور و اشتیاق دانشجویان در عرصه‌ی انتخابات با حضور آقایان دکتر سبحان‌اللهی رییس دانشگاه، حجت‌الاسلام ابراهیم زاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، تنی چند از مدیران و دانشجویان افتتاح شد.روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه، کافه انتخابات دانشگاه خوارزمی با هدف ایجاد شور و اشتیاق دانشجویان در عرصه‌ی انتخابات با حضور آقایان دکتر سبحان‌اللهی رییس دانشگاه، حجت‌الاسلام ابراهیم زاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، تنی چند از مدیران و دانشجویان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی در ابتدای مراسم آقای دکتر سبحان‌اللهی رییس دانشگاه، ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات گفت:
موضوع انتخابات اعم از انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها مسئله‌ی بسیار مهمی در کشور است؛ بدین دلیل که حس مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌های مهم کشور دارای ارزش فراوان و تاثیر گذار است.
وی افزود: بحث ریاست جمهوری که دومین مقام رسمی در اداره‌ی کشور است، اهمیت شرکت در این انتخابات را بیشتر نشان می‌دهد ؛ در این زمینه نقش دانشجو و دانشگاهیان پر رنگ‌تر است.

در ادامه آقای ابراهیم زاده ضمن تایید سخنان ریاست دانشگاه، گفت: می‌دانیم که هر انسانی تفکر و سلیقه‌ی خودش را دارد. در همین راستا بامشارکت دانشجویان و استادان در امر انتخابات امکان پیشبرد اهداف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی بیش از پیش محقق خواهد شد.
وی افزود: در نهایت یکی از منتخبان مردم به عنوان ریاست جمهور انتخاب خواهد شد. لازم است با همراهی همگان، کشور به دور از اختلاف بسوی آینده ای روشن حرکت کند.
شایان ذکر است که کافه انتخابات روزهای یکشنبه و دوشنبه هر هفته، ساعت ۱۲ تا ۱۴ فعالیت خواهد داشت.
روابط عمومی دانشگاه خوارزمی

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.