صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
چند واحد عمرانی، تحقیقاتی و آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی تاكستان افتتاح شد

1386/08/17

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سالانه حداقل ۸۰۰ هزار متر مربع به فضای آموزشی اضافه می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از تاكستان، عبدالله جاسبی امروز در جمع اساتید و كاركنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاكستان با اعلام این مطلب افزود: آغاز فعالیت دانشگاه آزاد با فراز و نشیب بسیاری همراه بود به طوری كه علاوه برمسئولان، مردم و حتی خود ما هم باور نمی‌كردیم امروز به چنین جایگاهی برسیم.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاكستان نمونه ای از توسعه این دانشگاه در اقصی نقاط كشور است.
جاسبی در ادامه گفت: آغاز فعالیت دانشگاه با مسائل مختلفی همراه بود به طوری كه حتی در ایجاد رشته پزشكی و دكترای تخصصی هم این فشارها ما را رها نكرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اضافه كرد: امروز پس از ربع قرن فعالیت بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده‌اند و بیش از یك میلیون و ۳۰۰ هزار دانشجو در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.
وی تصریح كرد: ۳۵۰ واحد و مركز دانشگاهی در داخل، چهار واحد دانشگاهی در خارج از كشور، ۶۰۰ مدرسه و ۱۱۵آموزشكده در سراسر كشور حاصل مجموعه خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در كشور است.
جاسبی اظهار داشت: تاكنون ۱۲میلیون متر مربع فضای آموزشی توسط دانشگاه آزاد در كشور احداث شده است و سالانه حداقل ۸۰۰ هزار متر مربع فضای آموزشی توسط دانشگاه به فضای آموزشی كشور اضافه می‌شود.
وی در خصوص برنامه‌های این دانشگاه بیان داشت: در دو برنامه ۵ و ۲۰ ساله توسعه كیفی محوریت اصلی كارماست.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاكید كرد: ایجاد رشته‌های جدید مورد نیاز، افزایش توان علمی و... از محورهای جدی كار مدیریت كلان دانشگاه است.
در ادامه این مراسم رئیس دانشگاه آزاد واحد تاكستان به بیان دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه آزاد واحد تاكستان پرداخت.
گفتنی است، عبدالله جاسبی صبح امروز با استقبال رسمی استاندار قزوین، فرماندار تاكستان، رئیس دانشگاه آزاد واحد تاكستان و دیگر مسئولان شهرستان تاكستان وارد استان قزوین شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سپس در دانشگاه آزاد واحد تاكستان حاضر شد و ۷ پروژه عمرانی، تحقیقاتی و آموزشی را در این دانشگاه افتتاح كرد.
در این مراسم پس از افتتاح سر درب دانشگاه آزاد واحد تاكستان، پروژه‌های ساختمان استادسرا، ساختمان مركزی مدیریت، ساختمان سلف سرویس، ساختمان مركزی آزمایشگاه، پاركینگ دانشجویی و پروژه محوطه سازی به بهره برداری رسید.
این گزارش حاكی است، پروژه‌های دانشگاه آزاد واحد تاكستان در ۵۰ هزار متر مربع زیربنا و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.