صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/04/04
 
 
تولید 6 عنوان کتاب کودک گویا در شیراز

1396/04/24
شش کتاب کودک گویا در کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی شیراز تولید شد.

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز گفت: این کتاب ها با صدای نویسندگان شیرازی برای استفاده روشندلان، در بخش نابینایان کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی تولید شده است.
فاطمه صفری راد افزود: اعضای انجمن انگشت جادویی به شکل افتخاری به مدت یک ماه ضبط کتاب‌های کودک را در استودیو بخش نابینایان کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی شیراز شروع کرده‌اند.
وی با بیان اینکه این شش کتاب، همگی از آثار نویسندگان این انجمن هستند، گفت: «متولد محله سه انگشتی‌ها» نوشته زهرا فرشاد، «آقای سه چرخه‌ای» نوشته فاطمه فروتن، «جیمبل جامبو و جادوی بدون دود» و «جادوی شهر عجول پجول» نوشته الهام مزارعی، «استاد هنرهای دراماتیک آقای فرزی پنیر گرد و گردو» نوشته میترا کیان بخت و «فرمانده پت‌پت و قوی نامه‌بر» نوشته اعظم سبحانیان شش کتابی است که گویا شده‌اند.
سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز به تولید کتاب گویا در بخش نابینایان کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی نیز اشاره و اعلام کرد: تولید کتاب صوتی در بخش نابینایان از سال ۹۴ با افتتاح استودیو به شکل حرفه‌ای ادامه یافت و اکنون گویاسازی کتاب‌ها با صدابرداری مرجان خجسته‌فر و تدوینگری امید فلاحتی کتابداران این بخش صورت می‌گیرد.
واحد پژوهش صداوسیمای فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.