صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/04/04
 
 
« نشست کتابخوان نوسوادان فارس » ، طرح برتر کشور

1396/04/26
طرح" نشست کتابخوان نوسوادان فارس" به عنوان طرح برتر کشوری انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، معاون سواد آموزی فارس گفت: در گردهمایی کشوری معاونان سوادآموزی سراسر کشور طرح ابتکاری "نشست کتابخوان نوسوادان " از استان فارس ارائه و به عنوان طرح برتر کشوری انتخاب شد.
عیسی ملک پور افزود: این طرح مورد توجه و استقبال معاون وزیر و دیگر مسئولان سازمان سواد آموزی قرار گرفته و به عنوان طرح خلاق و ابتکار برتر کشور انتخاب شد.
وی گفت: در بخش اصلی اجرای این طرح، کتاب هایی توسط نوسوادان معرفی و هر نوسواد بخشی از کتاب مورد نظر را به زبان ساده می خواند و در ادامه برداشت شخصی خود را از مطالعه کتاب بیان می‌ کند.
معاون سواد آموزی فارس اهداف اجرای این طرح را ارائه راهکاری مؤثر برای جلوگیری از بازگشت مجدد نوسوادان به بی‌سوادی، تاکید بر توجه جدی دست‌اندرکاران کتابخانه‌های عمومی به نیازهای مطالعاتی سوادآموزان، آشنایی نوسوادان با کتابخانه‌ها و تاکید بر نقش‌کتابخانه‌ها و کتابداران برای گسترش و تقویّت این آموزش و گسترش فرهنگ مطالعه بیان کرد.
ملک پور افزود: طرح ابتکاری "نشست کتابخوان نوسواد استان فارس" در مهرماه پارسال با همکاری کتابخانه حافظیه شیراز و با حضور تعداد ۴۰ تن از سوادآموزان شیراز در محل کتابخانه حافظیه شیراز برگزار شد.
واحد پژوهش صداوسیمای فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.