صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/01
 
 
کاروان زیرسایه خورشید در فضای رسانه ی ملی

1396/05/09


زیرسایه خورشید

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، رادیو، تلویزیون و خبر صدا و سیمای گلستان دهه کرامت ( از میلاد حضرت معصومه (س) تا حضرت امام رضا(ع) ) را با تولید و پخش ویژه برنامه های مختلف گرامی می دارد.

به این منظور معاونت صدا ۷۶۰ دقیقه برنامه تهیه و پخش کرد. همچنین با دو ویژه برنامه یکی در غالب پوشش کامل برنامه های کاروان زیر سایه خورشید خدام امام رضا(ع) و ویژه رادیویی "زیر سایه خورشید" به تهیه کنندگی و نویسندگی مجتبی طالبی با موضوع سبک زندگی اسلامی – ایرانی و برنامه ای با عنوان میلاد امام رضا (ع) درشب تولد امام رئوف بصورت زنده در قالب پخش های مختلف کارشناس مذهبی، تلفن های مردمی و برنامه های ضبطی از مراسم کاروان زیر سایه خورشید از ساعت ۲۰:۰۰ الی ۰۰:۰۰ با گویندگی مهدی رایجی، گزارشگری مرضیه اسدی و سالار احمدی تقدیم شنوندگان می شود.

معاونت سیما نیز ۱۲۲۵ دقیقه این جشن بزرگ مردمی را با پخش کلیپ های تولیدی و ویژه برنامه "ضامن آهو" به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی ناصری به طور مستقیم از امامزاده عبداله گرگان به مدت ۶۰ دقیقه به صورت زنده همراه با خادمین امام رضا(ع) و حضور پرشور مردم در این جشن بزرگ و مردمی ، همراه با هنرمندان ، گزارش مردمی و پخش کلیپ های از برنامه های گذشته در طول این دهه که با حضور خادمین در استان اتفاق افتاده، پخش گزارش از مراسم های مردمی از سطح شهر و ...روی آنتن می برد.یک ویژه برنامه در قالب ۵ برنامه در خصوص کاروان زیر سایه خورشید با تهیه کنندگی یزدان خاندوزی، محمد قربانی و جبار قلی سقلی از سیمای گلستان پخش می شود.

همچنین رادیو ترکمنی برون مرزی با ویژه برنامه " سایریاراولکام
( ندای سرزمین من)" به مدت ۲۴۰ دقیقه به تهیه کنندگی عبدالطیف گرکز، لطیفه دوجی و احمد قرنجیک به این مهم می پردازد.

معاونت خبر نیز با ۲۰۰ دقیقه برنامه شامل ۳۴ خبر مکتوب، ۲۵ گزارش تصویری و ۱۷ گزارش رادیویی، ۱۲ گزارش خبری یا تولیدی برای شبکه های سراسری، ارتباط مستقیم با مشهد مقدس حرم امام رضا (ع) در قالب ۲ گزارش رادیویی و تلویزیونی در شب میلاد و بارگذاری ۴۵ خبر یا فیلم در صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای گلستان و پوشش زنده مصاحبه با خدام و... مردم را در این جشن بزرگ همراهی
می کند.
مدیریت پژوهش

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.