صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/04/14
 
 
تولید مستند گزارشی با عنوان «اقتصاد ضربدر دانش» بر اساس پزوهش برنامه ای در شبکه سهند

1396/05/19
«اقتصاد ضربدر دانش» مستند گزارشی است که به بررسی اقتصاد دانش بنیان با محوریت فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و نقش موسسات دانش بنیان در پیشبرد اهداف آن می پردازد.

با توجه به شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برنامه اقتصاد ضربدر دانش با ساختار مستند گزارشی و با محوریت اقتصاد دانش بنیان و نیز فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی در بین اقشار مختلف مردم در 26 قسمت 25 دقیقه ای تولید و پخش خواهد شد، که تاکنون 4 قسمت آن از شبکه استانی سهند پخش شده است. شناسایی موانع و محدودیت های تحقق اقتصاد دانش بنیان برای نیل به اقتصاد مقاومتی در استان، نقش اقتصاد دانش بنیان در اقتصاد مقاومتی، معرفی ستاد اقتصاد دانش بنیان و کمیته های آن، ایجاد و توسعه شهرهای دانش بنیان و قانون حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان از محورهای اساسی برنامه اقتصاد ضربدر دانش می باشد. در این برنامه با کارآفرینان، مدیران کارخانه ها، شرکت های دانش بنیان، مبتکران، مخترعان و کارشناسان امور اقتصادی در زمینه به جدیت رسیدن اقتصاد دانش بنیان در جامعه کنونی بحث و تبادل نظر می شود.
این مستند بر اساس پژوهش (شناسایی موانع و محدودیت های تحقق اقتصاد دانش بنیان برای نیل به اقتصاد مقاومتی در استان آذربایجان شرقی و نقش رسانه ای استانی در آن)که آقای علی قربانی در واحد پژوهش صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان شرقی انجام داده است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.