صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/07
 
 
نمایشگاه توانمندی‌های مازندران در روسیه

1396/05/26


نمایشگاه تخصصی توانمندی های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به مرکزیت مازندران از 25 تا 29 مردادماه در ولگاگراد روسیه برگزار می‌شود. توسعه تبادل تجاری و اقتصادی و صادرات، از جمله اهداف نمایشگاه پنج‌روزه روسیه است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه نمایشگاه تخصصی توانمندی‌‌های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران به مرکز و محوریت مازندران در ولگاگراد روسیه برگزار می‌شود تصریح کرد: این برنامه با کوشش بخش خصوصی و با محوریت اتاق بازرگانی برگزار می‌شود.
عبداله مهاجر توسعه تبادل تجاری و اقتصادی و صادرات را از جمله اهداف نمایشگاه پنج‌روزه اعلام کرد و گفت: توسعه صادرات، از جمله دستاوردهایی است که در این سفر پیگیری می‌شود و انشالله بتوانیم توانمندی‌ها دستاوردهای استان را به نمایش بگذاریم.
وی دیدار با استاندار ولگاگراد، بازدید شرکت‌ها و بخش‌های تخصصی کشاورزی و گردشگری از برنامه‌های سفر این هیئت نمایشگاهی عنوان کرد.
هیئت تجاری و اقتصادی مازندران صبح سه‌شنبه 24 مردادماه برای حضور در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی حسن خیریان‌پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران عازم ولگاگراد روسیه شد. در این هیئت حدود 130 نفر مشکل از صاحبان40 شرکت تولیدی، تجاری، کشاورزی و اقتصادی و جمعی از مسئولان بخش‌های مختلف مازندران حضور دارند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.