صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/06/31
 
 
صدا و سیمای مرکز همدان سیمای برتر در تولید مجموعه های نمایشی

1396/05/28

همایش سراسری معاونان سیمای مراکز استان‌های سازمان صداوسیما در سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان ،در همایش سراسری معاونان سیمای مراکز استان‌های سازمان صداوسیما با عنوان "رشد و تعالی معاونان و مدیران تولید سیمای مراکز استان ها " از آقای حمید نظیری آستانه معاون سیمای مرکز همدان به عنوان معاون سیمای برتر در تولید مجموعه های نمایشی و آقای رضا محمودی شجاع به عنوان مدیر برتر تولید سیمای استانها در تعامل با شبکه شما تجلبل و قدردانی شد.

در این همایش سراسری صدا و سیمای مرکز همدان توانست عناوین سیمای برتر در تولید مجموعه های نمایشی ،سیمای برتر در تعامل با شبکه شما، و تولید آثار فاخر مجموعه های پویا نمایی را بدست آورد.

این همایش به صورت کارگاهی و پنل های تخصصی برگزار می شود تا معاونان و مدیران تولید سیمای مراکز استان ها با آخرین تکنیک های برنامه سازی دنیا آشنا می شوند.

نقد و بررسی فیلم و فیلنامه، تولید مستند، تولید ساختارهای تلویزیونی، کنداکتور نویسی، قطب بندی مراکز از نظر تولید محتوا در بخش های ساختاری، شبکه محوری بر اساس توانمندی های بومی و محلی، تعامل با شبکه های سراسری و شما، ارتقای کیفیت فرمت های پخش، بررسی ملاحظات ساختاری و محتوایی و برنامه ریزی برای تولید آثار فاخر به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب، محور کارگاه های تخصصی این همایش است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.