صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/04/02
 
 
به گزارش روابط عمومي دانشگاه اراك؛ بيستمين كنفرانس شيمي فيزيك ايران در روزهاي 29-31 مرداد ماه 1396 در سالن شهيد چمران دانشكده علوم پايه دانشگاه اراك برگزار گرديد.

1396/06/01
در مراسم افتتاحيه اين كنفرانس، دكتر حميدي رياست دانشگاه اراك ضمن خوش آمدگويي به ميهمانان و حضار شركت كننده در كنفرانس لزوم ارتباط بيشتر صنعت و بخش توليد علم را لازم و ضروري دانستند. ايشان در ادامه به لزوم تغيير و اصلاح آيين نامه ارتقاء اعضاي هيأت علمي اشاره نمودند.

دكتر صلابت دبير علمي بيستمين كنفرانس شيمي فيزيك ايران بيان نمودند کنفرانس شيمي فيزيك از قدیمی‌ترین کنفرانس‌های علمی کشور است. اولین کنفرانس در سال 70 در دانشگاه بابلسر برگزار شد و به همین خاطر دارای قدمت است.
وی افزود: 315 مقاله به دبیرخانه کنفرانس ملی شیمی فیزیک ایران واقع در دانشگاه اراک راه یافته است.
صلابت با بیان اینکه کنفرانس مذکور از امروز آغاز شده و تا 31 مردادماه 96 ادامه دارد، افزود: از این تعداد بعد از داوری40 مقاله به صورت سخنرانی و بیش از 250 اثر به صورت پوستر ارائه می‌شود.
وی هدف از برگزاری کنفرانس را تبادل نظر بین اساتید و دانشجویان و محققین صنایع مختلف در سطح کشور عنوان کرد و گفت: محورهای کنفرانس شیمی فیزیک ایران متشکل از موضوعاتی همچون ترمودینامیک، مکانیک آماری، طیف‌سنجی مولکولی، شیمی سطح و حالت جامد، شیمی فیزیک کاربردی، بیوشیمی فیزیک، آموزش شیمی، سینتیک شیمیایی، شیمی کوانتومی، الکتروشیمی، شیمی محاسباتی، نانوشیمی فیزیک و مهندسی شیمی است.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.