صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/03/29
 
 
تشکیل «کارگروه تحول سیما» در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی

1396/06/04
با دستور مدیر کل مرکز، کارگروه تحول سیما در راستای بررسی علل افت مخاطبان شبکه استانی سیما و به منظور ضرورت بازنگری و تحول در برنامه ها با هدف افزایش مخاطبان شبکه استانی سیما تشکیل شد.

نتایج نظرسنجی های اخیر شبکه استانی صدا و سیما حکایت از افت مخاطبان برنامه های شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی در فصل بهار امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد. این موضوع مدیر کل مرکز آذربایجان شرقی را بر آن داشت تا به منظور ضرورت بازنگری و با ایجاد جهش در افزایش مخاطبان شبکه استانی سیما، دستور تشکیل کارگروه تحول سیما را صادر نمایند.
کارگروه تحول سیما با هدف، بررسی چالشهای فراروی رسانه ملی در ابعاد درون سازمانی و برون سازمانی و ارائه ایده ها و راهکارهای برون رفت از چالشها
- بررسی جامعه شناختی و روانشناختی مخاطبان شبکه استانی سیما با هدف شناسایی روزآمد نیازها، خواست ها و دغدغه ها و باز طراحی برنامه ها بر اساس آنها
- بررسی محیط فعالیت شبکه و کسب شناخت لازم در زمینه اقتضائات و نیازهای روزآمد استان
و ارائه ایده ها و راهکارهای تقویت برنامه ها و رفع موانع تولید و پخش سیما برای افزایش مخاطبان شبکه سهند شروع به فعالیت کرده است.
کارگروه تحول سیما بصورت یک روز در هفته در دفتر معاونت سیما با حضور مشاوران برنامه ای مرکز، مدیران، معاون و مدیران تولید و پخش سیما و کارشناسان حوزه جامعه شناسی و روانشناسی برگزار می شود. همچنین گزارشات و نتیجه هر هفته جلسه توسط رئیس کارگروه به مدیر کل مرکز ارائه می شود. گفتنی است مسئولیت کارگروه تحول سیما بر عهده مشاور مدیرکل و مدیر پژوهش مرکز می باشد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.