صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/07
 
 
کسب رتبه 2 کنکور دکترای هنر توسط دانشجوی دانشگاه مازندران

1396/06/27


به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دانشجوی کارشناسی‌ارشد گروه آموزشی پژوهش هنر دانشکده هنر و معماری در آزمون ورودی دوره دکترای سال 96 موفق به کسب رتبه 2 این آزمون گردید.
دکتر سیدرسول موسوی حاجی، رییس دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران با اعلام این خبر افزود: همه‌ساله شاهد درخشش دانشجویان دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و جشنواره‌های مختلف هنری (استانی، کشوری، ملی و بین‌المللی) هستیم و امسال نیز تعداد کثیری از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه‌های آموزشی معماری و شهرسازی در مقطع کارشناسی ‌ارشد دانشگاه‌های معتبر دولتی کشور پذیرفته شدند که این مهم نشان از سطح بالای علمی این دانشکده در میان دانشکده‌های هنر و معماری کشور دارد.
رییس دانشکده هنر و معماری در ادامه افزود: کسب رتبه 2 و 35 آزمون سراسری دکترای هنر توسط خانم‌ها ندا غیاثی و نجمه رحمانی، از دیگر اتفاقات مهم علمی و آموزشی است که در آن شاهد درخشش دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشکده هنر و معماری بودیم.
دکتر موسوی حاجی اذعان داشت: خانم ندا غیاثی با کسب رتبه 2 آزمون سراسری دکتری هنر در رشته پژوهش هنر دانشگاه تهران و خانم نجمه رحمانی با کسب رتبه 35 آزمون سراسری دکتری هنر در دانشگاه هنرهای زیبا پذیرفته شده‌اند.
رئیس دانشکده هنر و معماری همچنین از پذیرفته‌شدن 38 تَن از دانشجویان مقطع کارشناسی گروه‌های آموزشی معماری و شهرسازی این دانشکده در آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد در دانشگاه‌های معتبر کشور خبر داد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.