صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/07
 
 
آمل میزبان تخصصی‌ترین رویداد بین‌المللی مهندسی عمران

1396/07/17


نخستین همایش بین‌المللی پیشرفت‌های نوین در مهندسی عمران آبان‌ماه امسال با حضور شرکت‌کنندگانی از بیش از 10 کشور خارجی در شهرستان آمل برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دبیر اجرایی همایش با بیان اینکه نخستین همایش بین‌المللی پیشرفت‌های نوین در مهندسی عمران روزهای 24 و 25 آبان در دانشگاه شمال آمل برگزار می شود گفت: این کنفرانس تخصصی‌ترین و کاربردی‌ترین گردهمایی مهندسان گرایش‌های عمرانی بوده و تحت حمایت رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نمایه پایگاه علمی استنادی جهان اسلام (ISC) است.
امیررضا حدادی افزود: آمریکا، اسپانیا، کانادا، ژاپن، کره، مالزی و هند از مهمترین کشورهای شرکت‌کننده در این کنفرانس بین‌المللی دوروزه در آمل هستند.
وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری این همایش، بیش از 10 کارگاه تخصصی با همکاری انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط برگزار می‌شود افزود: برای برقراری ارتباط بیشتر بین حوزه صنعت و دانشگاهیان، نمایشگاه جانبی دستارودهای نوین در مهندسی عمران به مدت 2 روز در محل برگزاری این همایش برگزار خواهد شد.
به گفته دبیر اجرایی همایش، این نشست علمی با همکاری و حمایت بیش از 100 مرکز آموزشی، دانشگاهی، انجمن‌ها، پایگاه سیویلیکا و تشکل‌های علمی برگزار و همه مقالات همایش با شناسه بین‌المللی در نشریات معتبر داخلی و خارجی چاپ خواهند شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.