صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/06/31
 
 
آثار نهایی جشنواره تئاتر کودک به زودی اعلام می‌شوند/ افزایش آثار ارسالي جشنواره بیست و چهارم

1396/08/02

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه در دوره بیست و سوم جشنواره تئاتر کودک 344 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود، گفت: در این دوره از جشنواره ارسال آثار و مشارکت هنرمندان افزایش قابل توجهی داشت.فاضل عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به ارسال 429 اثر به دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اظهار کرد: این دوره از جشنواره در بخش‌های خیابانی، خردسال، کودک، نوجوان، نمایشنامه‌نویسی و دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در بخش خیابانی 169 طرح به دبیرخانه رسیده بود، اظهار کرد: پس از ارزیابی داوران 31 اثر برای بخش نهایی نمایش خیابانی انتخاب شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: در بخش نمایش خردسال از بین 73 طرح رسیده به دبیرخانه جشنواره، 21طرح انتخاب شده بود که پس از بازبینی نهایی هفت اثر به جشنواره راه یافت.

وی با بیان اینکه پس از انتشار فراخوان 67 اثر در بخش نمایشنامه‌نویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، گفت: 10 اثر از آثار برگزیده توسط داوران منتخب شد که این آثار برگزیده با راهنمایی اساتید نمایشنامه‌نویسی قرار است به سطح کیفی بهتری برسد.

عبادی با اشاره به اینکه 64 نمایش در بخش کودک و 48 نمایش در بخش نوجوان از بین آثار اجرا شده در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفتند، یادآور شد: آثار نهایی برای مسابقه به زودی اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دوره بیست و سوم جشنواره تئاتر کودک 344 اثر به دبیرخانه ارسال شده بود، تصریح کرد: در این دوره از جشنواره ارسال آثار و مشارکت هنرمندان افزایش قابل توجهی داشت.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.