صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/09/17
 
 
افزایش همکاری‌های پژوهشی بین دانشگاه شیراز و ناجا

1396/08/20
دانشگاه شیراز و نیروی انتظامی کل کشور تفاهم نامه همکاری‌های پژوهشی امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز به عنوان نماینده این دانشگاه به همراه مسئولان پنج دانشگاه برتر کشور با نیروی انتظامی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
دکتر حبیب آگهی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز در جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و فرماندهان ناجا گفت: دانشگاه شیراز با توجه به توانمندی‌ها و افتخاراتش ، آمادگی گسترش و تعمیق ارتباطات و همکاری‌های علمی - پژوهشی با نیروی انتظامی را دارد.
دکتر سید فخرالدین افضلی مدیر دفتر امور فناوری و طرح‌های کاربردی دانشگاه شیراز گفت: هدف از امضای این تفاهم نامه همکاری و هدایت علمی برای تحقق اهداف و سیاست‌های تحقیق و توسعه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا و تأمین نیاز‌های علمی، پژوهشی، مشاوره‌ای و آموزشی لازم برای افزایش توان عملیاتی ناجا است.
دکتر افضلی افزود: بر اساس این توافق نامه، همکاری طرفین در سه محور اصلی پژوهش و فناوری، پشتیبانی و مشاوره برنامه ریزی انجام خواهد گرفت.
مدیر دفتر امور فناوری و طرح‌های کاربردی دانشگاه شیراز گفت: مقرر شده کارگروهی با حضور نمایندگان هر یک از طرفین اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه را پیگیری کند.
واحد پةژوهش صداوسیمای فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.