صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/07/26
 
 
4 کارگاه آموزشی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان برگزار می شود

1396/09/08
چهار کارگاه آموزشی با حضور دو استاد خارجی و دو استاد ایرانی در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، کارگاه های آموزشی این دوره از جشنواره از روز شنبه ۱۱ آذر ماه با حضور گری فریدمن از کشور استرالیا آغاز می شود.

این هنرمند کارگاهی را با عنوان «دنیای کاغذی» ویژه مربیان کودک و نوجوان برگزار می کند.

این کارگاه به مدت دو روز و طی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ آذر ماه در قالب دو جلسه شش ساعته برپا می شود و قرار است در این کارگاه هر یک از شرکت کنندگان یکی از خاطرات مهم زندگی خود را مرور کنند.

کارگاه «ادبیات نمایشی برای نوجوانان و نقش متون نوشتاری در تئاتر» دیگر کارگاهی است که در این دوره از جشنواره برگزار می شود.

این کارگاه با حضور هنینگ فن گاف از کشور آلمان ویژه شرکت کنندگان در جشنواره برپا می شود و کارگاه نامبرده به مدت یک روز و در روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه به مدت سه ساعت برگزار خواهد شد.

در همین روز کارگاهی دیگر با نام «مشق اکسیر» توسط مهدیه مهدوی از ایران برگزار می شود که این کارگاه نیز در قالب یک جلسه سه ساعته در روز دوشنبه ۱۳ آذر ویژه مربیان و کودکان برگزار می شود.

آخرین کارگاه جشنواره با عنوان «تناسب افق نمایشگری نمایشگران و افق تماشاگری مخاطبان در تئاتر کودک و نوجوان» نیز با حضور سعید اسدی از ایران برگزار خواهد شد.

این کارگاه نیز روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه برای گروه های شرکت کننده در جشنواره برپا خواهد شد و کارگاه نامبرده در قالب یک جلسه سه ساعته برگزار می شود و با برپایی آن، کارگاه‌های این دوره از جشنواره به پایان می رسد.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از ۱۰ تا ۱۵ آذر ماه در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.


  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.