صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/02/31
 
 
برگزاری اتاق فکر « سوژه ها و ایده های محتوایی برنامه سازی حماسه 9 دی »

1396/10/06
جلسه اتاق فکر مرکز با موضوع « سوژه ها و ایده های محتوایی برنامه سازی حماسه 9 دی» با حضور 6 نفر از اساتید و کارشناسان حوزه و دانشگاه در سالن جلسات صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر کل مرکز با اشاره به اهمیت اتاق فکر و استفاده از نظرات و پیشنهادات اساتید و صاحبنظران جهت بالا بردن کیفیت محتوایی برنامه ها ، به اهمیت بزرگداشت حماسه 9 دی اشاره کردند ،ایشان به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حماسه 9 دی را یک روز تاریخ ساز و ماندگار برشمردند؛که تبیین و تحلیل ابعاد مختلف این حماسه مردمی در شبکه استانی با استفاده از نظرات کارشناسانه ضروری است.
در این جلسه کارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه نظرات و پیشنهادهای در راستای برنامه سازی حماسه 9 دی ارائه کردند؛از جمله مصاحبه با تمام اقشار ( روستایی،زنان،دانشجویان،روحانیون،کسبه ...) برای نمایش وجهه مردمی حماسه 9 دی، استفاده از ظرفیت های میزگردهای دانشگاهی و مسابقات دانش آموزی با موضوع حماسه 9 دی،پرداخت به آثار و برکات حماسه 9 دی ،و تاکید بر کلید واژه های بصیرت،دشمن شناسی،زمان شناسی،ولایت فقیه،استکبار سیتزی در ساختارهای متفاوت برنامه سازی و ... مطرح شد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.