صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/02
 
 
مجوز ۱۷۳ سمن در استان بوشهر صادر شد

1396/10/18
استاندار بوشهر با اشاره به افزایش سازمان‌های مردم نهاد در استان بوشهر گفت: با نگاه دولت تدبیر و امید تعداد سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر از ۱۶ سمن در دولت گذشته به ۱۷۳ سمن رسیده که در ۲۱ حوزه فعالیت دارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر با حضور معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده با بیان اینکه هنر ما استفاده از ظرفیت‌های موجود است اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد یک ظرفیت بسیار خوب برای توسعه فعالیت‌های اجتماعی در کشور است.

وی با تشریح فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر تصریح کرد: با همکاری 22 سازمان مردم نهاد در استان بوشهر جشنواره شهر آبی برگزار شد و مورد استقبال قشرهای مختلف مردم هم قرار گرفت.

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح نشاط اجتماعی بیان کرد: با پیشنهاد استان بوشهر طرح نشاط اجتماعی در کشور مصوب شد و در گستره استان با حضور شهرداران و سازمان‌های مردم نهاد در حال برگزاری است.

گراوند از اجرای طرح نشاط اجتماعی در روستاهای استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: اجرای طرح نشاط اجتماعی در روستاها گام بعدی در استان بوشهر است تا از ظرفیت‌های مختلف روستائیان استفاده شود.

وی با اشاره به مرکز رصد اجتماعی در کشور گفت: استان بوشهر به عنوان استان الگو برای راه‌اندازی مرکز رصد اجتماعی در کشور، معرفی و این مرکز در استان راه‌اندازی شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه باید با نگاه دولت تدبیرو امید مردم را در برنامه های خدمت به مردم شریک کنیم، افزود: با نگاه دولت تدبیر و امید تعداد سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر از 16 سمن در دولت گذشته به 173 سمن رسیده که در 21 حوزه فعالیت دارند.

گراوند خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت سازمان های مردم نهاد در همه شهرستان‌ها، تلاش می شود مجوز فعالیت را در زمان کوتاه انجام شود به طوری که در مدت 40 روز مجوز فعالیت سازمان‌های مردم نهاد را صادر می‌کنیم.
خبرگزاری تسنیم

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.