صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/09/19
 
 
بازدید مدیران و کارشناسان حوزه ستادی از واحد پژوهش مرکز قزوین

1396/10/20

در بازدید آقای غلامحسینی مدیر آمار و پرسشگری اداره کل پشتیبانی پژوهش و اجرای نظر سنجی و خانم جعفری کارشناس مالی مرکز تحقیقات از واحد پژوهش مرکز قزوین، وضعیت پرسشگری، امور جاری، مسائل مالی و بیمه ای و کیفیت اجرای طرح های پرسشگری و میزان پیشرفت طرح های پژوهشی در حال انجام مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. در جلسه ای که در همین خصوص برگزار شد، مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با اشاره به نقش واحدهای پژوهش در صداوسیمای مراکز استان ها و میزان اثرگذاری این واحدها در حوزه های تولید و برنامه سازی گفت: تمرکز زدایی در این حوزه بویژه در بخش مالی و واگذاری اختیارات بیشتر به مراکز علاوه بر تسریع در روند امور، موجب توجه به نیازهای واقعی مراکز و بالا رفتن راندمان کاری واحدهای پژوهشی مراکز استانی خواهد شد. آقای معصومی فر در ادامه بر لزوم تمرکز حوزه پژوهش رسانه ی ملی بر انجام تحقیقات کاربردی و عملیاتی تأکید کرد.
آقای غلامحسینی هم ضمن قدردانی از صداوسیمای مرکز قزوین بخاطر درخشش طرح های پژوهشی این مرکز در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی، به راه اندازی سامانه ی نظرسنجی تلفنی در چند مرکز اشاره کرد و خواستار ایجاد بسترهای لازم برای راه اندازی این سامانه در مرکز قزوین شد.
وی همچنین با اشاره به جایگاه پرسشگران و مسائل خاص پرسشگری در سازمان تصریح کرد: صداوسیمای مراکز استان ها لازم است برای جذب به موقع پرسشگران موردنیاز جهت جلوگیری از هر گونه آسیبی به روند کارهای نظرسنجی، تمهیدات لازم را در نظر گیرند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.