صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/10/23
 
 
فراخوان ادبی "فصل آفتاب" با موضوع انقلاب در چهارمحال و بختیاری منتشر شد

1396/10/21
مدیرکل کانون پرورش فکری چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان ادبی "فصل آفتاب" با موضوع انقلاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

فرزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: به مناسبت گرامی داشت سی و نهمین سالگرد شکوهمند دهه فجر فراخوان ادبی فصل آفتاب با محوریت شعرسرایی و داستان‌نویسی برای اعضای کارگاه‌های ادبی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کلیه دانش‌آموزان مدارس و مربیان فرهنگی و ادبی کانون در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: این فراخوان با هدف اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، پاسداشت مقام شامخ شهید و ایجاد روحیه قدرشناسی در نسل جدید در قالب‌های اشعار کلاسیک، نو، سپید، ترانه و شعرکودک ونوجوان و داستان‌های کوتاه و مینی‌مال اجرا می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، شهدا و غیره موضوعات این فراخوان را در بر می‌گیرد که کودکان و نوجوانان با گروه‌های سنی 7 تا 17 سال و مربیان مراکز کانون می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

رحیمی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار برای این جشنواره تا 12 بهمن‌ماه است و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به صورت تایپ شده یا دست‌نویس به واحد آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان واقع در میدان ابوریحان ارسال کنند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.