صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/25
 
 
ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد تشکیل جلسه داد

1396/11/03
بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز شنبە ۳۰ دی ماە پنجمین جلسە ستاد ساماندهی امور جوانان مهاباد در سالجاری در فرمانداری این شهر برگزار شد.

در ابتدا خشایار صنعتی مسئول امور اجتماعی فرمانداری به قرائت دستور جلسه و مصوبات جلسات پیشین پرداخت.
قرنی مصطفی پور، رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد ضمن ارائه گزارش از عملکرد ۹ ماهه این سازمان در ارتباط با امور جوانان، گفت: مهاباد در تمام آیتم های ورزشی در استان بعد از ارومیه با اختلاف فاحش با دیگر شهرستان ها در رده بعدی قرار دارد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به خانه جوان مهاباد اشاره کرد و افزود: محل احداث خانه جوان مهاباد مشخص و با ارائه طرح توجیهی و تامین منابع مالی کار احداث آن آغاز خواهد شد.
دکتر علیزاده آذر شهردار مهاباد اظهار کرد: متاسفانه در سطح شهر مهاباد با فقر فضای شهری گسترده مواجهه هستیم و همین امر باعث کمبود فضای مناسب ورزشی و تفریحی برای جوانان شده است که لازم است این مشکل در طرح تفصیلی آینده شهر مدنظر قرار گیرد.
دکتر شجاعی فرماندار مهاباد نیز با اشاره به مشکلات پیش روی قشر جوان در جامعه افزود: رویکرد ما نسبت به جوانان باید در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، اشتغال پایدار، ازدواج و... آنان باشد.
وی تصریح کرد: در جهان امروز آماده سازی بسترهای لازم برای فعالیت جوانان امری اساسی است، لذا باید با برنامه ریزی های مناسب و ارائه پیشنهادات اجرایی زمینه را برای امورات جوانان آماده نماییم.
در این جلسه هر یک از حاضرین به ارائه گزارش عملکرد و پیشنهادهایی برای ساماندهی بهتر امور جوانان پرداختند.
پایگاه تحلیلی خبری هاژه

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.