صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1397/11/27
 
 
ویژه برنامه های صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی در دهه فجر انقلاب

1396/11/09
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی؛ ویزه برنامه های شبکه اترک با موضوع دهه فجراز رادیو و تلویزیون استانی اترک به روی آنتن می رود.

این ویژه برنامه ها که شامل دوبرنامه رادیویی-تلویزیونی با عناوین کاروان انقلاب وکارنامه و برنامه های صدای اترک با عنوان های مسابقه چله گی ، ما میتوانیم و دستاورد است که با موضوعات اجتماعی،فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی، مذهبی ، تفریحی و.... برای مخاطبان پخش می شود. کاروان انقلاب با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستانهای استان ، نشاط و امید در بین مردم به ویژه دانش آموزان با برگزاری جشن ،وحدت و انسجام اسلامی قومیتهای بومی و محلی ، اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی ،ارج نهادن به مردم انقلابی و با بازگویی خاطرات با دعوت از انقلابیون و....سعی دارند تا مخاطبان به ویژه جوانان را بیشتر با اهداف انقلاب آشنا کنند.

تهیه کننده وکارگردان کاروان انقلاب سیدمصطفی مرتضوی واجرای آن با محمد یحیی آبادی است؛

برنامه کارنامه نیزبا هدف معرفی عملکرد 40 ساله دستگاههای اجرایی استان با دعوت از کلیه مدیران و مسؤلین اجرایی استان ، خدمات و عملکرد آن دستگاه از بدو انقلاب اسلامی تا کنون تشریح می گردد.تهیه کننده کارنامه درسیما بهرام اندرخور ودر صدا ابراهیم نسیمی است.

همچنین برنامه های : «دستاورد» با هدف بیان دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب در بخشهای مختلف که در این برنامه سعی می شود با حضور مدیران و مسئولان شهرهای مختلف استان دستاوردهای نظام پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای مخاطبان تبیین و تشریح شود . سمانه سفیدگرتهیه کننده دستاورد است،«مسابقه چله گی» با هدف ایجاد فضای شاد و با نشاط همراه با اطلاع رسانی خدمات انقلاب به صورت تلفنی با مشارکت اقشار مختلف مردم با محوریت انقلاب و موضوعات انقلابی اجرا شود . امیر برهانی تهیه کننده و اجرای آن باآرش ضرغامی است و «ما میتوانیم» عنوان برنامه رادیویی دیگری است که در ایام دهه فجر با هدف ترسیم توانمندیهای اقتصادی و کار آفرینی در استان پخش می شود که در این برنامه سعی می شود با حضور در کارخانجات و کارگاههای صنعتی از طریق گفتگو با مدیران و مسئولان کارخانجات توانمندیهای ناشناخته استانی برای مخاطبان در حوزه های صنعتی و اقتصادی بیان شود . زهرا حیدری تهیه کننده ، اعظم صادقی گوینده وعلی یزدانی گزارشگر ما میتوانیم هستند.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.