صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/07/23
 
 
ساخت فیلم از زندگی چهره‌های ناشناختی انقلابی

1396/11/14
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:در پیروزی انقلاب سالامی چهره‌های مردمی فراوانی در سطح کشور وجود دارد که برای کشور ناشناخه مانده است و با توجه به این که این افراد در بسیج مردمی برای مبارزه با نظام طاغوت نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند می توان با تولید آثار هنری از زندگی این افراد، آنها را به جامعه معرفی کرد.

سید عباس صالحی در دیدار با خانواده شهید حجت‌الاسلام ابوتراب عاشوری شهید مبارزاتی بر علیه رژیم شاهنشاهی اظهار داشت: شهید عاشوری نقشی ماندگار در آگاه‌سازی مردم استان بوشهر در پیروزی انقلاب داشته است.
وی شهید عاشوری را شهید انقلاب اسلامی دانست و افزود: زندگی این شهید که حجت دینداری و انقلابی‌گری در استان بوشهر است و در پیگیری مشکلات مردم چهره‌ شناخته شده‌ای برای استان بوشهر به شمار می‌رود، باید به شکل یک فیلم ساخته شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در پیروزی انقلاب سالامی چهره‌های مردمی فراوانی در سطح کشور وجود دارد که برای کشور ناشناخه مانده است و با توجه به این که این افراد در بسیج مردمی برای مبارزه با نظام طاغوت نقش تعیین‌کننده‌ای داشته‌اند می توان با تولید آثار هنری از زندگی این افراد، آنها را به جامعه معرفی کرد.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.