صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
برگزاری اتاق فکر « آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استانی:ویژه 24 ساعته شدن شبکه»

1396/11/17
جلسه اتاق فکر مرکز با موضوع « آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استانی:ویژه 24 ساعته شدن شبکه » با حضور جمعی از اساتید و صاحبنظران عرصه هنر و رسانه در سالن جلسات صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد.

مدیر کل مرکز با اشاره به اهمیت اتاق فکر در راستای افزایش کیفیت محتوایی برنامه ها ، به این موضوع اشاره کردند که شبکه استانی زمانی استقلال و هویت خود را پیدا می کند که 24ساعته بتواند برای مخاطبان برنامه داشته باشد،از طرفی در حوزه توسعه فرهنگی یک بخش آن توسعه کامل و جامع رسانه های جمعی (از جمله صدا و سیما) می باشد،که ان شاء ا... با 24 ساعته شدن سیمای استانی در مسیر توسعه فرهنگی گام برداریم. آقای آینه دار یکی از ملزومات این اقدام توسعه بخش را داشتن پشتوانه فکری و استفاده از نظرات صاحبنظران استان برشمردند.
در این جلسه اساتید و کارشناسان ضمن آسیب شناسی وضعیت فعلی شبکه سیمای استان ،پیشنهاداتی برای ارتقای کمی و کیفی برنامه های سیمای استانی ارائه کردند.اینکه؛ ایفای نقش مطالبه گری صدا و سیمای استان، توجه به ظرفیت های شاخص استان (گردشگری،صنایع دستی،محصولات،معادن،دانشگاه،هنرمندان...) ، افزایش روحیه نشاط با پخش و تولید برنامه های جذاب ،شاد و طنز ویژه تمام اقشار، تولید و پخش برنامه های شبکه استانی از تمام استان، و استفاده بیشتر از موسیقی های فاخر و اصیل در برنامه های شبکه استانی لحاظ گردد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.